Svētdiena

4.08
-
10.08

12:00

Junior Achievement Unlocked 2019 - līderības un uzņēmējdarbības nometne

Ceturtdiena

22.08
-
23.08

10:00

Divu dienu pedagogu vasaras apmācības

Otrdiena

27.08

11:00

Līderu programmas projektu aizstāvēšana

Piektdiena

13.09

14:00

Līderu programmas izlaidums

Otrdiena

17.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Tukumā

Trešdiena

18.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Liepājā

Ceturtdiena

19.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Kuldīgā

Piektdiena

20.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Jelgavā

Pirmdiena

23.09
-
13.10

Pieteikšanās biznesa plānošanas konkursam BIZNESA SKICES

Otrdiena

24.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Mārupē

Trešdiena

25.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Daugavpilī

Ceturtdiena

26.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Valmierā

Trešdiena

2.10

Ideju ģenerēšana - vebinārs sadarbībā ar Riga Business School

Ceturtdiena

3.10

16:00

Brīvprātīgo kluba pirmā tikšanās

Trešdiena

16.10
-
17.10

The Entrepreneurial School Awards 2019 - Helsinki

Ceturtdiena

17.10

14:20

Biznesa simulācijas spēle TITAN - vebinārs sadarbībā ar Riga Business School

Ceturtdiena

31.10

09:30

UZDRĪKSTIES UZVARĒT - uzņēmējdarbības iedvesmas konference

Pirmdiena

4.11

Pieteikšanās Līderu programmai

Ceturtdiena

7.11

10:00

Tālākizglītības kursi pedagogiem (2.modulis)

Ceturtdiena

7.11

STEM - vebinārs sadarbībā ar Riga Business School

Piektdiena

8.11

15:55

Pieteikšanās konkursam Start Strong 3+3

Trešdiena

13.11

13:00

Līderu programmas informatīvais seminārs

Otrdiena

19.11

09:00

Reģionālais TITAN čempionāts PIERĪGĀ (Babīte)

Trešdiena

20.11

11:15

CITS BAZĀRS Liepājā | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

22.11

Reģionālais TITAN čempionāts LIEPĀJĀ

Piektdiena

22.11

16:00

CITS BAZĀRS Ventspilī | Reģionālais SMU pasākums

Sestdiena

23.11

10:00

CITS BAZĀRS Valmierā | Reģionālais SMU pasākums

Trešdiena

27.11

23:00

Reģionālais TITAN čempionāts DAUGAVPILĪ

Sestdiena

30.11

11:30

CITS BAZĀRS Liepājā | Reģionālais SMU pasākums

Pirmdiena

2.12

09:00

Reģionālais TITAN čempionāts JELGAVĀ

Otrdiena

3.12

11:00

Reģionālais TITAN čempionāts Ventspilī

Ceturtdiena

5.12

Reģionālais TITAN čempionāts RĪGĀ (1)

Ceturtdiena

5.12

Reģionālais TITAN čempionāts MADONĀ

Piektdiena

6.12

Reģionālais TITAN čempionāts RĪGĀ (2)

Svētdiena

8.12

09:30

CITS BAZĀRS Iecavā | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

13.12

10:00

CITS BAZĀRS Bauskā | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

13.12

16:00

CITS BAZĀRS Talsos | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

13.12

10:30

CITS BAZĀRS Madonā | Reģionālais SMU pasākums

Trešdiena

18.12

11:00

CITS BAZĀRS Tukumā | Reģionālais SMU pasākums

Otrdiena

14.01
-
20.01

00:00

Pieteikšanās Ēnu dienas vakancēm - 1. posms

Ceturtdiena

16.01
-
17.01

Līderu programmas 1. meistarklase

Pirmdiena

20.01

13:00

CITS BAZĀRS Jelgavā | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

24.01
-
27.01

00:00

Pieteikšanās Ēnu dienas vakancēm - 2. posms

Otrdiena

28.01

10:00

Uzņēmējdarbības simulācijas spēles JA TITAN Latvijas fināls

Piektdiena

31.01
-
3.02

00:00

Pieteikšanās Ēnu dienas vakancēm - 3. posms

Piektdiena

7.02

00:00

Pieteikšanās Ēnu dienas vakancēm - Nejaušais Ēnotājs

Sestdiena

8.02

10:00

CITS BAZĀRS Daugavpilī | Reģionālais SMU pasākums

Trešdiena

12.02

09:00

Ēnu diena

Piektdiena

14.02

13:00

CITS BAZĀRS Gulbenē | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

14.02

14:00

CITS BAZĀRS Kuldīgā | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

14.02

16:00

CITS BAZĀRS Ventspilī | Reģionālais SMU pasākums

Sestdiena

15.02

11:00

CITS BAZĀRS Mārupē | Reģionālais SMU pasākums

Sestdiena

15.02

10:00

CITS BAZĀRS Valmierā | Reģionālais SMU pasākums

Trešdiena

26.02
-
27.02

Līderu programmas 2. meistarklase

Trešdiena

26.02

15:00

TIEŠRAIDES DISKUSIJA: Digitālā paaudze. Patiesība jauniešu acīm

Sestdiena

7.03

11:00

CITS BAZĀRS pavasarī | Latvijas mēroga SMU pasākums

Ceturtdiena

26.03

16:00

Tiešsaistes uzņēmējdarbības lekcijas: IEVADLEKCIJA

Pirmdiena

30.03

09:00

Tiešsaistes uzņēmējdarbības lekcijas: PROBLEMS AND THE SOLUTIONS

Trešdiena

1.04

16:00

Tiešsaistes uzņēmējdarbības lekcijas: BUSINESS MODEL CANVAS

Piektdiena

3.04

Start Strong 3+3 - 3. meistarklase (tiešsaistē)

Otrdiena

21.04
-
22.04

Līderu programmas 3. meistarklase

Piektdiena

24.04

Pagarināts termiņš darbu iesūtīšanai konkursiem MANA VĀRDNĪCIŅA un BIZNESA PASAKAS

Pirmdiena

18.05

Pagarināts pieteikšanās termiņš Jauno uzņēmēju dienām JUD 2020

Otrdiena

26.05

Jauno uzņēmēju dienas 2020 I Pusfinālistu seminārs

Piektdiena

5.06

Jauno uzņēmēju dienas I Finālistu paziņošana

Otrdiena

16.06

10:00

Jauno uzņēmēju dienas 2020 | Latvijas SMU fināls

Trešdiena

22.07
-
25.07

Eiropas SMU fināls JA Europe Company Of The Year Competition 2020

Pirmdiena

3.08
-
8.08

Junior Achievement Unlocked 2020 - līderības un uzņēmējdarbības nometne

Ceturtdiena

29.10

UZDRĪKSTIES UZVARĒT - uzņēmējdarbības iedvesmas konference

Sestdiena

5.12

CITS BAZĀRS ziemā | Latvijas mēroga SMU pasākums

Aktualitātes
Junior Achievement Latvia – lielākā izglītības organizācija Latvijā.

pedagogu tālākizglītība

100 000
jaunieši visā Latvijā

200
dalībskolas

No 1991. gada

1.-12. klasei