06.11.2019

7. decembrī norisināsies Latvijas SMU pasākums CITS BAZĀRS ziemā

Tirdzniecības centrā Domina Shopping 7. decembrī no plkst. 11:00 līdz 18:00 norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Junior Achievement Latvia (JA Latvia) organizētais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS ziemā.

 

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

Par dalību CITS BAZĀRS JA Latvia sazināsies līdz 22. novembrim. Apstiprināto dalībnieku saraksts (kopā 270 SMU) šajā datumā būs pieejams JA Latvia mājaslapā. 

 

Pasākuma ietvaros pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda jaunos uzņēmumus vērtēs un apbalvos 7 nominācijās — Sociāli atbildīgs uzņēmumsInovatīva biznesa idejaLabākais stendsLabākā pārdošanas komandaKomerciālākais produkts, Sociālo mediju komunikācija un Uz zināšanām balstīts produkts.

SMU savos materiālos (vizītkartēs, bukletos, baneros u.c.) jāievieto atsauce uz JA Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu programmu ar logo. Sociālo tīklu profilos SMU ir jābūt informācijai, ka SMU ir tapis Junior Achievement Latvia programmas "Skolēnu mācību uzņēmums" ietvaros, sadarbībā ar (skolas nosaukums). Uzzini vairāk par SMU noformēšanas prasībām savā jalatvia.lv profilā sadaļā Materiāli.

JA Latvia skolēnu mācību uzņēmumu Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta "Inovāciju motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākums norisinās sadarbībā ar Swedbank un Domina Shopping, informatīvi atbalsta inbox.lv un Diena.

 

CITS BAZĀRS ziemā 2018 - atskata video

 

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru