Trešdiena

15.05

12:00

Finanšu pratības konkursu apbalvošana

Otrdiena

4.06

11:00

ASV skolotāju meistarklase

Ceturtdiena

13.06

08:30

Līderu programmas atbalsta tikšanās

Trešdiena

3.07
-
5.07

11:00

Company of the Year Competition 2019 Lillē, Francijā

Svētdiena

4.08
-
10.08

12:00

Junior Achievement Unlocked 2019 - līderības un uzņēmējdarbības nometne

Ceturtdiena

22.08
-
23.08

10:00

Divu dienu pedagogu vasaras apmācības

Otrdiena

27.08

11:00

Līderu programmas projektu aizstāvēšana

Piektdiena

13.09

14:00

Līderu programmas izlaidums

Otrdiena

17.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Tukumā

Trešdiena

18.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Liepājā

Ceturtdiena

19.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Kuldīgā

Piektdiena

20.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Jelgavā

Pirmdiena

23.09
-
13.10

Pieteikšanās biznesa plānošanas konkursam BIZNESA SKICES

Otrdiena

24.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Mārupē

Trešdiena

25.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Daugavpilī

Ceturtdiena

26.09

10:00

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Valmierā

Trešdiena

2.10

Ideju ģenerēšana - vebinārs sadarbībā ar Riga Business School

Ceturtdiena

3.10

16:00

Brīvprātīgo kluba pirmā tikšanās

Trešdiena

16.10
-
17.10

The Entrepreneurial School Awards 2019 - Helsinki

Ceturtdiena

17.10

14:20

Biznesa simulācijas spēle TITAN - vebinārs sadarbībā ar Riga Business School

Ceturtdiena

31.10

09:30

UZDRĪKSTIES UZVARĒT - uzņēmējdarbības iedvesmas konference

Pirmdiena

4.11

Pieteikšanās Līderu programmai

Ceturtdiena

7.11

10:00

Tālākizglītības kursi pedagogiem (2.modulis)

Ceturtdiena

7.11

STEM - vebinārs sadarbībā ar Riga Business School

Piektdiena

8.11

15:55

Pieteikšanās konkursam Start Strong 3+3

Trešdiena

13.11

13:00

Līderu programmas informatīvais seminārs

Otrdiena

19.11

09:00

Reģionālais TITAN čempionāts PIERĪGĀ (Babīte)

Trešdiena

20.11

11:15

CITS BAZĀRS Liepājā | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

22.11

Reģionālais TITAN čempionāts LIEPĀJĀ

Piektdiena

22.11

16:00

CITS BAZĀRS Ventspilī | Reģionālais SMU pasākums

Sestdiena

23.11

10:00

CITS BAZĀRS Valmierā | Reģionālais SMU pasākums

Trešdiena

27.11

23:00

Reģionālais TITAN čempionāts DAUGAVPILĪ

Piektdiena

29.11

Mārketings - vebinārs sadarbībā ar Riga Business School

Sestdiena

30.11

11:30

CITS BAZĀRS Liepājā | Reģionālais SMU pasākums

Pirmdiena

2.12

09:00

Reģionālais TITAN čempionāts JELGAVĀ

Otrdiena

3.12

11:00

Reģionālais TITAN čempionāts Ventspilī

Ceturtdiena

5.12

Reģionālais TITAN čempionāts RĪGĀ (1)

Ceturtdiena

5.12

Reģionālais TITAN čempionāts MADONĀ

Piektdiena

6.12

Reģionālais TITAN čempionāts RĪGĀ (2)

Sestdiena

7.12

11:00

CITS BAZĀRS ziemā | Latvijas mēroga SMU pasākums

Svētdiena

8.12

09:30

CITS BAZĀRS Iecavā | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

13.12

10:00

CITS BAZĀRS Bauskā | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

13.12

16:00

CITS BAZĀRS Talsos | Reģionālais SMU pasākums

Piektdiena

13.12

10:30

CITS BAZĀRS Madonā | Reģionālais SMU pasākums

Trešdiena

18.12

11:00

CITS BAZĀRS Tukumā | Reģionālais SMU pasākums

Pirmdiena

20.01

13:00

CITS BAZĀRS Jelgavā | Reģionālais SMU pasākums

Trešdiena

12.02

09:00

Ēnu diena

Pirmdiena

30.03
-
1.04

12:00

International Student Company Festival - Rīgā

Ceturtdiena

7.05
-
8.05

10:00

Jauno uzņēmēju dienas 2020 | Latvijas SMU fināls

Aktualitātes
Junior Achievement Latvia – lielākā izglītības organizācija Latvijā.

pedagogu tālākizglītība

100 000
jaunieši visā Latvijā

200
dalībskolas

No 1991. gada

1.-12. klasei