Izlaušanās spēle
Izdzīvošanas izlaušanās spēle
40.00 Eur
Piegāde:
Lai Jūs pēc iespējas ātrāk saņemtu savu pasūtījumu, mēs nekavējoties sagatavojam to un noformējam piegādi uz Jūsu norādīto pakomāta adresi. Piegādes cena tiek atsevišķi aprēķināta produkta pasūtījuma cenai. Tās var atšķirties, jo kurjerdienesti pievieno cenu pēc saviem standartiem.

Pievienot grozam
Preces apraksts:
Izdzīvošanas izlaušanās spēle ar izdzīvošanas elementiem, kura notiek dabā. Spēles ilgums ir no 45min līdz 1 stundai. Atšķirība ir, ja rezervē priekš ģimenes vai draugu grupas, vai arī klasei. Skolām tiek rīkotas izlaušanās spēles kā mācību stundas, turpretim ģimenēm/draugu grupai tā būs vairāk nekā izklaide. Spēles laikā būs iespēja iemācīties kā iekurināt ugunskuru brīvā dabā, makšķerēt, saprast Morzes kodu, izfiltrēt ūdeni no dabīgiem materiāliem un dažādas citas lietas. Tā kā mēs esam dabai draudzīga komanda, tad mēs nepiesārņojam dabu ar savu spēli, kā arī izmantojam daudzreiz lietojamus traukus, izejvielas. Mēs spēli veidojam, balstoties uz informāciju, kuru būs iesniegusi katra grupa, lai būtu atbilstoši vecumam un fiziskajam spēkam. Grupām, kuras ir 30 vai vairāk cilvēku lielas, tiek piemērota 10€ atlaide. Šī unikālā iespēja ļauj iegūt zināšanas jautrā veidā caur mūsu spēli.

Svarīgi!

Cena norādīta cilvēku grupai, kuras sastāvā ir 2-5 personas. Ja vēlas vairāk cilvēku pieteikties, tad būtu ieteicams sazināties ar mums pirms pasūtījuma veikšanas.

Pēc pasūtījuma veikšanas, mēs sazināsimies ar Jums ne ilgāk kā 1 darba dienas laikā, lai noskaidrotu konkrētos laikus.