Miniatūra "Vikings"
Vikings ir nācis no Ziemeļeiropas tālajā 1659. gadā. Viņš ir atceļojis tieši pie tevis, ko tu viņam parādīsi no modernās pasaules?
19.99 Eur
Izmērs:
Piegāde:
Veicot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vēlamo piegādes veidu.Mums kopumā Latvijas teritorijā ir 4 piegādes veidi:• Omniva pakomāts (3,88 EUR), vairāk informācijas: www.omniva.lv/;• DPD pakomāts (3,81 EUR), vairāk informācijas: www.dpd.com/lv;• Latvijas Pasta pakomāts (2,81 EUR), vairāk informācijas www.pasts.lv;• DPD kurjers (4,61 EUR), vairāk informācijas www.dpd.com/lv;* Omniva kurjers (6,98 EUR), vairāk informācijas www.omniva.lvVeicot pirkumu Jūs ievadat savu adresi (Jūs varat ievadīt arī aptuveno ielu, bez ielas numura), un mēs no šīs adreses nosakam tuvāko pakomāta atrašanās vietu.2-3 darba dienās, Jums atnāks paziņojums uz telefonu un e-pastu par pasūtījumu, un Jūs varēsiet saņemt savu pirkumu norādītajā pakomāta vietā.
Pievienot grozam
Preces apraksts:
Vikings ir ražots Latvijā no dabīgiem sveķiem. Miniatūra tiek krāsota ar dabiskām eļļas krāsām (Hand-Painted). Katras miniatūras dizains var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā. Kā arī ir iespēja pasūtīt nekrāsotu miniatūru un pašam to izskrāsot, nekrāsotas minifigūras cena - 14.99. Klāt pie miniatūras nāk aplikācija bērniem C-App, kuru varat lejupielādēt AppStore vai GooglePlay jau sākot no 21. jūnija.