11.11.2010

Apsveicam Igaunijas konferences un "Ražots Latvijā" dalībniekus!

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement-Latvija (JAL) ir apkopojusi Skolēnu Mācību Uzņēmumu pieteikumus dalībai Starptautiskajā konferencē Igaunijā, kā arī izstādei "Ražots Latvijā 2010" un noteikusi dalībniekus tajās.

Igaunijas konferencei tika saņemti 7 pieteikumi, no kuriem kā vispiemērotākais tika atzīts SMU "OMG" pieteikums no Ķekavas vidusskolas. SMU ražo krūšturu maciņus. Kā svarīgākais faktors, kurš tika ņemts vērā, nosakot dalībnieku, bija SMU iespējas sadarboties starptautiskā līmenī. Konference norisināsies 26. un 27. novembrī Tallinā.

Savukārt dalībai izstādē "Ražots Latvijā", kura notiks no 25.-27. novembrim Rīgā, Skonto hallē, tika saņemti 6 pieteikumi, no kuriem uz izstādi tiek aicināti piedalīties 4 SMU - "Slīdošais dēlis" (Cēsu Valsts ģimnāzija), "LinZa" (Rīgas pilsētas 2. ģimnāzija), "KidCash" (Madonas Valsts ģimnāzija) un "CupJacket" (Rīgas 93. vidusskola).

Ar visiem SMU, kuri ir izvirzīti tālāk - sazināmies elektroniski. Paldies visiem, kuri iesūtīja pieteikumus, aicinām sekot SMU aktualitātēm arī turpmāk!

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru