Tuesday

15.02

Beidzas pieteikšanās Cits Bazārs

Wednesday

23.02
-
24.02

Līderu programmas 2. meistarklase

Thursday

3.03
-
7.03

SMU Cits Bazārs pavasarī

Friday

25.03

Inovatīvu un tehnoloģisku SMU 2. meistarklase

Friday

25.03

„Mana vārdnīciņa” un „Biznesa pasaku konkurss” darbu iesūtīšanas beigas

Thursday

31.03

SMU Biznesa skiču konkurss. Apbalvošana

Tuesday

5.04

HealthTech preaccelaratora 2. meistarklase

Wednesday

6.04

SMU programmas Start Strong 3+3 3. meistarklase

Wednesday

6.04

Ēnu diena 2022

Friday

8.04

Vebinārs par uzņēmējdarbības eksāmenu

Monday

11.04

Vebinārs par uzņēmējdarbības eksāmenu

Tuesday

12.04

Vebinārs par uzņēmējdarbības eksāmenu

Wednesday

13.04

Beidzas pieteikšanās Jauno uzņēmēju dienām

Monday

25.04
-
27.04

ISCF - International Student company festival

Monday

2.05
-
3.05

Līderu programmas 3.meistarklase

Thursday

5.05

Jauno uzņēmēju dienu 2022 vidusskolas grupas dalībnieku seminārs

Thursday

12.05
-
19.05

Jauno uzņēmēju dienas 2022

Wednesday

18.05

15:30

Jauno uzņēmēju dienas 2022 I Stendu izstāde

Thursday

19.05

Gada uzņēmējdarbības skolotāja apbalvošana

Thursday

19.05

Gada jaunā uzņēmēja apbalvošana

Tuesday

24.05

Finanšu pratības konkursa apbalvošanas pasākums

Thursday

26.05

HealthTech programmas fināls

Friday

3.06

Finanšu pratības konkursu laureātu apbalvošana

Tuesday

7.06

Eiropas virtuālo stendu atklāšana

Monday

13.06

HealthTech projekta fināls

Tuesday

12.07
-
14.07

Eiropas SMU fināls GEN-e

Thursday

14.07

Eiropas skolēnu mācību uzņēmumu fināla apbalvošana

Tuesday

16.08

Testa pasākums

Tuesday

16.08

Testa pasākums

Thursday

18.08
-
19.08

Skolotāju 2 dienu apmācības

Wednesday

7.09

JA Latvia Līderu programmas izlaidums

Tuesday

20.09

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Valmierā

Wednesday

21.09

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Liepājā

Thursday

22.09

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Jelgavā

Wednesday

28.09

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Rīgā

Friday

30.09

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Daugavpilī

Monday

3.10

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Jūrmalā

Tuesday

4.10

Jauno uzņēmēju skola - reģionālā darbnīca Ventspilī

Wednesday

12.10

Vebinārs par SMU reģistrāciju

Monday

17.10

Vebinārs par Līderu programmu

Tuesday

18.10

Vebinārs par TechTrack

Tuesday

1.11

Sākas pieteikšanās Cits Bazārs ziemā

Monday

7.11

Skolotāju kursi

Tuesday

8.11

Beidzas pieteikšanās #TechTrack inovāciju nometnei

Wednesday

16.11

Uzņēmējdarbības iedvesmas konference #UzdrīkstiesUzvarēt

Monday

21.11

Beidzas pieteikšanās Cits Bazārs ziemā

Tuesday

22.11
-
23.11

#TechTrack inovāciju nometne

Wednesday

23.11

Izziņo #TechTrack programmas dalībniekus

Wednesday

23.11

Izziņo Cits Bazārs ziemā dalībniekus

Friday

25.11

Vebinārs Cits Bazārs dalībniekiem

Saturday

3.12

Cits Bazārs ziemā

Monday

5.12
-
6.12

Intervijas Līderu programmas potenciālajiem dalībniekiem

Tuesday

10.01
-
11.01

Līderu programmas ideācijas nometne

Thursday

12.01

Vebinārs par finanšu pratības konkursiem

Tuesday

17.01
-
18.01

Pieteikšanās Start Strong 3+3 konkursam

Wednesday

18.01

#TechTrack 1.meistarklase

Tuesday

24.01

HealthTech preakseleratora 1. ievadvebinārs

Wednesday

25.01

Start Strong 3+3 1. meistarklase

Thursday

26.01
-
27.01

Līderu programmas 1.meistarklase

Thursday

26.01

HealthTech preakseleratora 2. ievadvebinārs

Wednesday

1.02

Sākas pieteikšanās #CitsBazārs pavasarī

Tuesday

7.02
-
8.02

HealthTech preakseleratora ideāciju nometne

Wednesday

15.02

Beidzas pieteikšanās #CitsBazārs pavasarī

Thursday

23.02
-
24.02

Līderu programmas 2.meistarklase

Saturday

4.03

Cits Bazārs pavasarī

Wednesday

5.04

Ēnu diena 2023

Aktualitātes
Junior Achievement Latvia – lielākā izglītības organizācija Latvijā.

pedagogu tālākizglītība

120 000
jaunieši visā Latvijā

350
dalībskolas

No 1991. gada

1.-12. klasei