08.12.2010

Iespēja SMU skolēniem piedalīties starptautiskā biznesa simulācijas spēlē “TITAN”!

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Latvija (JAL) sadarbībā ar stratēģisko partneri Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāti aicina Latvijas skolēnus pieteikties biznesa on-line simulāciju spēlei TITAN. Ikviens skolēns var reģistrētēties Starptautiskām sacensībām no šī gada 6. decembra. Spēle norisinās on-line vietnē - http://titan.ja.org. Starptautiskās sacensības notiks vairākos posmos līdz 2011. gada 7. maijam, kad tiks paziņoti Eiropas uzvarētāji. 

Titan simulācija ļauj ikvienam iejusties vadītāja lomā – mēs esam 2035. gadā un katram skolēnam ir savs uzņēmums, kuru iespējams attīstīt pēc paša vēlmes, tirgojot Holo-Generator (nākotnes personalizētais portatīvais dators). Sacenšoties intensīvajā online Holo-Generator tirgū skolēniem jāpielieto savas zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu uzņēmums ir labākais un spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem. 

Starptautisko sacensību plānojums:


  1. Reģistrācijas 06.12. -14.01.

  2. 1. konkursa kārta 24.01.

  3. 2. konkursa kārta 21.02.

  4. Papildu uzdevumu kārtas atklāšana („case study” – iespēja iegūt speciālās balvas) 21.02.

  5. Papildu uzdevumu kārtas noslēgums („case study” – iespēja iegūt speciālās balvas) 18.03.

  6. 3. konkursa kārta 21.03.

  7. Finālistu paziņošana 18.04.

  8. On-Line fināls 07.05.

Savukārt Latvijas nacionālais TITAN fināls norisināsies 2011. gada maijā, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē. Finālā tiks pārstāvētas 32 Latvijas skolas ar 32 komandām. Tām, konkurējot 5 stundu intensīvā biznesa simulācijā, tiks noskaidrota Latvijas izcilākā TITAN spēlētāju komanda. Fināls tiks organizēts  3 posmos. Spēlētāji simulāciju spēlēs angļu valodā. Ikviens skolēns tiek aicināts praktizēties http://titan.ja.org.

Māris Purgailis, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes dekāns: „Reizēm dzīvē ir kā spēlē un spēlē ir kā dzīvē. Biznesa simulāciju spēle TITAN ir lielisks līdzeklis uzņēmējdarbības spēju attīstīšanai. Šobrīd Latvijai ir nepieciešami radoši, drosmīgi un atbildīgi uzņēmēji. Mēs ticam, ka dalība biznesa spēlē TITAN ir solis uz priekšu pretī veiksmīgai uzņēmējdarbības uzsākšanai.”

2009./2010. mācību gadā TITAN Eiropas sacensībās piedalījās 73 komandas no 17 Latvijas skolām. Latvijas finālā, kurš norisinājās 2010.gada jūnijā, Latvijas Universitātē, Ekonomikas un vadības fakultātē piedalījās 12 komandas. Par uzvarētājiem kļuva Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas komanda.

Informācija par spēli un sacensībām ir atrodama www.pirmaismiljons.lv un draugiem.lv/titan.


Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru