08.12.2010

SMU "OMG" piedalās starptautiskā konferencē Igaunijā

Skolēnu Mācību Uzņēmums „OMG” (Ķekavas vidusskola), kurš ražo speciālas kabatiņas apakšveļai, kurā iespējams ievietot naudu un justies droši, piedalījās Starptautiskajā konferencē„Enterprise without Borders” (EwB), kura norisinājās šī gada 26. un 27. novembrī, Igaunijā. SMU pavadīja viņu konsultante. Konferencē piedalījās pārstāvji no Norvēģijas, Somijas, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Moldovas un Igaunijas, līdz ar to SMU paverās plašas iespējas dibināt starptautiskus kontaktus un iegūt nenovērtējami pieredzi.

Šīs konferences mērķis bija izveidot reālu un labi funkcionējošu pārrobežu partnerību. Konferences laikā tika sniegti dažādi piemēri, kā veidot starptautiskas komandas, un to, kā tirgoties starptautiski.

Marija Odiņeca, SMU „OMG” vadītāja: „Tā kā mūsu SMU ļoti aktīvi domā, par to, kā iekarot ārvalstu tirgu, tad dalība šajā konferencē bija patiešām noderīga un mēs spējām nodibināt jaunus kontaktus un vienoties par starptautisko sadarbību ar vairāku valstu pārstāvjiem. Aicinām arī citus SMU domāt globāli, jo tas uzreiz paver daudz vairāk iespēju!”

Foto no pasākuma

„Enterprise wihout Borders” (EwB) projekts ir izveidota, lai Junior Achievement programmas  ietvaros dotu iespēju skolēniem, kuri vada mazos uzņēmumus, dibināt starpvalstu internacionālas partnerattiecības. Mājas lapā www.ewb.ja-ye.org skolotāji un skolas var reģistrēt savu dalību, savukārt skolēni var augšupielādēt savu uzņēmumu profilus un pieteikties uzņēmējdarbības „randiņu spēlei”. EwB  galvenais mērķis ir dalīties ar labām idejām, pārdot viens otra preces savos tirdziņos, samazināt izmaksas, iegūstot noteiktus pakalpojumus vai preču sastāvdaļas no citām valstīm, un piedalīties viens otra gadatirgos.

Par EwB


Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru