08.12.2010

Skolēnu Mācību Uzņēmumi – piedalās radošajā kontaktbiržā – tirdziņā „Mēs krītam tikai uz kājām!”

Lai atbalstītu gan jaunos uzņēmējus – mentoringa programmas dalībniekus, gan savas biedres un sadarbības partnerus, biedrība „LĪDERE” ar LR Ekonomikas ministrijas atbalstu šī gada 3. decembrī, biznesa augstskolas Turība telpās rīkoja radošo darbnīcu, kura svarīga sastāvdaļa bija kontaktu birža - tirdziņš. 

Pasākumā ar saviem darinājumiem piedalījās gan bijušo, gan esošo, gan topošo mentoringa programmu dalībnieki, gan „LĪDERE” biedres un biedrības sadarbības partneri – to skaitā arī biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Latvija īstenotās programmas Skolēnu Mācību Uzņēmumi (SMU)  pārstāvji – 19 SMU no visas Latvijas.

"Ir laiks meklēt interesantas, netradicionālas dāvanas sadarbības partneriem, kolēģiem, ģimenes draugiem un saviem mīļajiem. Ir laiks mums katram atbalstīt Latvijas uzņēmējus. Ir laiks meklēt sadarbības partnerus, klientus un būt gataviem jauniem izaicinājumiem. Mēs aicinājām ikvienu ņemt aktīvu dalību uzņēmēju radošajā darbnīcā, kuras moto ir Mēs krītam tikai uz kājām! un  izrādīt gan savu pakalpojumu dažādību, gan savu produktu burvību! Mēs taču vienmēr krītam uz kājām?! Pierādījām to, ka kopā būt  ir vairāk, labāk un produktīvāk!” teica Aiva Vīksna, pasākuma iniciatore,  biedrības Līderes valdes priekšsēdētāja un izdevniecības Lietišķās informācijas dienests izpilddirektore.

Kontaktbiržā - tirdziņā piedalījās 136 dalībnieki, kas piedāvāja interesantas un oriģinālas lietas ikdienas vajadzībām un dāvanām, kas ir īpaši aktuālas, jo tuvojas Ziemassvētki. 

Tirdziņā varēja iegādāties vērtīgas grāmatas, praktiski noderīgus izstrādājumus ikdienai, nelielus dizaina priekšmetus interjera papildināšanai, kosmētikas līdzekļus, rotaslietas un aksesuārus.  Tāpat uzņēmējiem bija iespēja pastāstīt par saviem pakalpojumiemun savstarpēji iepazīties un nodibināt jaunus kontaktus.

Foto no tirdziņa
Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru