15.02.2011

Skolotāju pieteikšanās Starptautiskajam SMU festivālam un JAL Skolotāju kluba salidojumam!

Pateicoties 160 skolotāju, biedrības Junior Achievement – Latvija (JAL) un programmas stratēģiskā partnera Swedbank atbalstam ir sasniegts jauns Latvijas rekords - kopā ir reģistrēti vairāk, kā 600 SMU, iesaistot vairāk, kā 1300 SMU dalībniekus.

Lai kopīgi novērtētu jauniešu sniegumu un Skolēnu Mācību Uzņēmumu mācību programmas efektivitāti, kā arī gūtu iedvesmu un radošas idejas turpmākam darbam, ikviens skolotājs tiek aicināts pieteikties dalībai uz Starptautisko Skolēnu Mācību Uzņēmumu festivālu 2011, kura ietvaros norisināsies JAL Skolotāju kluba biedru salidojums.

Pasākuma ietvaros plānotās aktivitātes - uzņēmumu izstāde, biznesa ideju prezentēšana, semināri/lekcijas par biznesa attīstīšanas iespējām Latvijā un starptautiskās sadarbības iespējām JAL programmu ietvaros, skolotāju un ārvalstu viesu pieņemšana Rīgas Domē un Air Baltic uzņēmumā.

Apbalvošanas ceremonijas ietvaros JAL kopā ar SMU programmas stratēģisko partneri un ģenerālsponsoru Swedbank pirmo reizi godinās „Latvijas Gada SMU konsultantu – skolotāju 2011”, piešķirot īpašu Goda rakstu un dāvinot portatīvo datoru. 

Aicinājums skolotājiem, rosināt savas skolas skolēnus (gan vidusskolas, gan pamatskolas) apmeklēt SMU izstādi laikā no plkst. 14.00 -17.00, tādējādi iepazīstoties ar Latvijas labākajiem un ārzemju SMU sasniegumiem – biznesa idejām, produktiem un augsta līmeņa pārdošanas prasmēm. 

Reģistrācija līdz 21.02. šeit!

Jautājumus iesūtīt Programmu direktorei Ingai Bolmanei uz epastu: Inga@jal.lv 

Pasākuma programma

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru