04.03.2011

Skolēnu Mācību Uzņēmumu starptautiskajā festivālā Rīgā piedalīsies pārstāvji no 11 Eiropas valstīm!

Sapņo par lielo naudu, bet nezini kā to nopelnīt?! Nāc uz Skolēnu Mācību Uzņēmumu starptautisko festivālu - 11. martā no plkst 14:00, tirdzniecības centrā „Riga Plaza” - nākotnes biznesa radītāji tiekas šeit!

Skolēnu Mācību Uzņēmumu festivāls - gadatirgus pulcēs vairāk nekā 500 dalībniekus no 11 Eiropas valstīm. 

Skolēnu Mācību Uzņēmumu (SMU) festivālu organizē biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JAL), sadarbībā ar SMU programmas stratēģisko atbalstītāju Baltijas valstīs – Swedbank.

SMU gadatirgus apmeklētājiem būs atvērts no plkst. 14.00-17.00. 

Lai iepazītos ar Skolēnu Mācību Uzņēmumu paveikto un aicinātu jauniešus būt aktīviem un uzņēmīgiem, plkst. 15:00 gadatirgu apmeklēs Valsts prezidents Valdis Zatlers. Gadatirgū piedalīsies arī ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere.

Apmeklētājiem tā būs lieliska iespēja iegādāties skolēnu ražotās preces, kā arī iepazīties ar viņu sniegtajiem pakalpojumiem, līdz ar to iesaistīties SMU vērtēšanā, balsojot par labāko SMU. Visi balsotāji piedalīties izlozē, kuras galvenā balva - Swedbank Open karte 100 Ls vērtībā! Apmeklētājiem tiks piedāvātas daudz idejas – gidu pakalpojumi, skimborda dēļi, ekoloģiskie termofori, adīti krūžu sildītāji, bērnu attīstības spēles, stikla suvenīrus ar LED diožu gaismu, kā arī daudzas citas.

Latvijā notiekošais SMU festivāls būs viens no  šā gada lielākajiem Eiropā, jo vienkopus pulcēs 111 Skolēnu Mācību Uzņēmumus un viņu biznesa konsultantus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Somijas, Beļģijas, Norvēģijas, Bulgārijas, Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas. 

SMU Gadatirgus dalībnieku saraksts un nodarbošanās.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru