04.04.2011

Skolas "Krustvecāka" Veiksmes stāsts - lekcijas Rīgas Lietuviešu vidusskolā

SIA „Pacelt Pasauli” Skolu atbalsta projekta "Krustvecāks skolai" ietvaros Rīgas Lietuviešu vidusskolai ik mēnesi piedāvā lekcijas vai seminārus, kuras vada dažādu nozaru profesionāļi un dalās savā pieredzē ar skolas jauniešiem.

1. 24. februārī  plkst. 12.00 - Rīgas Lietuviešu vidusskolā

Lekcija: Es = zīmols. Katrs no mums ir zīmols, gribam to vai nē. Kā pareizi veidot savu zīmolu? Vada Ivars Svilāns, „Swedbank’’ Komunikāciju vadītājs Latvijā. 20 gadu pieredze medijos un sabiedriskajās attiecībās. Vadības zinību maģistrs Banku augstskolā. 

2. 3. martā  plkst. 12.00 - Rīgas Lietuviešu vidusskolā

„Kā atrast savu nākotnes aicinājumu?”. Semināru vada Dace Briede-Zālīte – Londonā akreditēta personīgās izaugsmes trenere (The Coaching Academy). 15 gadu pārdošanas vadības pieredze starptautiskos uzņēmumos. Jauniešu akadēmijas „Pacelt Pasauli” vadītāja.

3. 10. martā  plkst. 12.00 -- Rīgas Lietuviešu vidusskolā 

Lekcija „Par mītiem un patiesību mārketinga un reklāmas jomā”. Lekciju vadīs Valters Kaže – „Latvijas Balzāma” zīmolu direktors,mārketinga praktiķis ar 18 gadu pieredzi, daudzu publikāciju autors par patērētāju uzvedību, Latvijas Universitātes doktorants un pasniedzējs.

4. 17. martā  plkst. 12.00 -- Rīgas Lietuviešu vidusskolā 

Lekcija par žurnālistikas profesijas specifiku un aizkulisēm. Lekciju vadīs Džina Briška – žurnāla „Una” galvenā redaktore. Žurnāliste ar 20 gadu stāžu.

5. 31. martā  plkst. 12.00 -- Rīgas Lietuviešu vidusskolā

Lekcija par sabiedrības iesaistīšanos politikas procesos. „Zemnieku Saeima” kā lauksaimnieku interešu lobētāja.  Lekciju vadīs Maira Dzelzkalēja – Zemnieku Saiemas priekšsēdētāja vietniece. Pieredze lauksaimniecības un lauku attīstības politikā – 15 gadi.

6. 7. aprīlī  plkst. 12.00 -- Rīgas Lietuviešu vidusskolā

Lekcija par auto drošību, izvairīšanos no zādzībām un avārijām. Lektors – Kaspars Duburs. 15 gadu pedagoģiskais stāžs ārpusskolas. 14 gadu pieredze apdrošināšanas nozarē. Apdrošināšanas sabiedrības „IF” KASKO produkta vadītājs.

7. 14. aprīlī  plkst. 12.00 -- Rīgas Lietuviešu vidusskolā

Lekcija: Žurnālistika dienas laikrakstā. Kā īsā laikā sasniegt maksimālo. Kā pāris stundās iegūt informāciju, ko citi vāc vairākus mēnešus? Vada Kristaps Kārkliņš, laikraksta "Neatkarīgā Rīta Avīze" žurnālists. Darba stāžs - seši gadi, "Latvijas Žurnālistu savienības" 2010. gada balvas "žurnālistikas cerība" ieguvējs.

8. 21. aprīlī  plkst. 12.00 -- Rīgas Lietuviešu vidusskolā

Lekcija: „Uzņēmumu vadības principi ”. Lektors Edgars Zālītis – drošības risinājumu kompānijas „G4S” valdes priekšsēdētājs. 15 gadu darba pieredze starptautiskos uzņēmumos un uzņēmumu vadībā.

9. 28. aprīlī  plkst. 12.00 -- Rīgas Lietuviešu vidusskolā

Lekcija „ Veselīgas un pareizas ēšanas nozīme bērnu un pusaudžu attīstībā”. Par savu darbu medicīnas nozarē un Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcā stāstīs pediatre - gastroentereloģe  – Inita Kaže. 10 gadu darba pieredze klīniskajā medicīnā. 

10. 5.maijā plkst. 12.00 -- Rīgas Lietuviešu vidusskolā

Lekcija „Kā pareizi sagatavoties darba intervijai”. Apakštēmas: Kā izvēlēties potenciālo darba devēju? Vai mans izskats ir atbilstošs darba intervijai? Vai man jāatbild uz visiem jautājumiem? Uzvedības ābece. Lekciju vadīs Līga Rode – personāla speciāliste ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi personāla vadības nozarē. Vecākā konsultante globālajā vadības konsultāciju kompānijā „Hay Group”.

11. 12.maijā plkst. 12.00 -- Rīgas Lietuviešu vidusskolā

Lekcija - pētījums „Latvijas jaunatnes tēls”. Ar ko Latvijas jaunietis atšķiras no „vidējā” latvieša? Kas ir jauniešu lielākās intereses un uztraukumi. Kā tiek veidoti pētījumi. Par to stāstīs Gatis Bolinskis – pētījumu firmas SIA”Data Serviss” direktors un īpašnieks. 14 gadu pieredze pētījumu nozarē.

12. 19.maijā plkst. 12.00 -- Rīgas Lietuviešu vidusskolā

Lekcija: Kā veidojas ziņa. Kādēļ vieni notikumi kļūst par ziņām, bet citi nē? Vada Ivars Svilāns, „Swedbank’’ Komunikāciju vadītājs Latvijā. 20 gadu pieredze medijos un sabiedriskajās attiecībās. Vadības zinību maģistrs Banku augstskolā.

Lekcijas Rīgas Lietuviešu vidusskolai tiek piedāvātas katru otro nedēļu laika posmā līdz 2010.gada 31. maijam.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru