06.05.2011

Junior Achievement - Latvija izsludina pieteikšanās "Gada labākais ekonomikā 2011"

Labdien cienījamais JAL skolotāj!

Labdien godājamais JAL skolas direktor!

Biznesa izglītības biedrība „Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” izsludina pieteikšanos konkursam „Gada labākais ekonomikā 2011”.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu ieinteresētību par ekonomiku un uzņēmējdarbību un sekmēt skolā iegūto zināšanu izmantošanu dzīvē. Sumināti tiek skolēni, kas ne tikai sasnieguši izcilus rezultātus ekonomiskās izglītības teorijā, bet arī veiksmīgi un radoši pielietojuši šīs zināšanas biznesa praksē un bijuši sociāli atbildīgi darbojoties JAL programmās. 

Konkursa ietvaros tiek sumināti arī aktīvākie skolotāji un sadarbības partneri, kas ir JAL uzticamākie sabiedrotie - mācībspēki, kuri iedvesmo skolēnus, palīdz tiem apgūt ekonomikas zinības un mudina tās pielietot dzīvē.

Piedalīties konkursā aicināts jebkurš JAL programmu dalībnieks – vidusskolas skolēns. Kandidatūras aicināti izvirzīt skolēni, skolotāji, skolas vadība, rajonu metodisko apvienību vadītāji vai Junior Achievement – Young Enterprise Latvija. No vienas skolas var tikt izvirzīti vairāki kandidāti.

Piedalīties konkursā aicināts jebkurš JAL programmu dalībnieks – sociālo zinību vai ekonomikas skolotājs. Kandidatūras aicināti izvirzīt skolēni, skolotāji, skolas vadība, rajonu metodisko apvienību vadītāji vai Junior Achievement – Young Enterprise Latvija. No vienas skolas var tikt izvirzīti vairāki kandidāti. Kandidatūras pieteikumi jāiesniedz rakstiskā veidā, uzrādot visus kandidāta pēdējā mācību gada sasniegumus atbilstoši konkursa kritērijiem.

Pieteikumu iesniegšanas termiņs – 16. maijs.

Noslēguma ceremonija – 10. jūnijs.

Nolikums.

Vēlamies Jūs arī informēt par iespēju apmeklēt Ekonomistu Apvienības 2010 rīkoto Ģentes universitātes profesora Marka De Vosa (Marc De Vos) lekciju "2011: Pasaule pārmaiņu procesā", kura notiks 18. maijā plkst. 14:30, Latvijas Universitātes (Raiņa bulvāris 19) Lielajā aulā. Ieeja bez iepriekšējas pieteikšanās.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru