07.09.2011

Aicinām skolēnus dibināt Skolēnu Mācību Uzņēmumus - piedalies ievadesmināros!

 

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JAL) un Skolēnu Mācību Uzņēmumu programmas atbalstītājs Baltijas valstīs – Swedbank aicina skolēnus un skolotājus piedalīties reģionālajos informatīvajos semināros par Skolēnu Mācību Uzņēmumu dibināšanu un iespējām attīstīt savas uzņēmējspējas, darbojoties praktiskajās mācību programmās. Semināri norisināsies visu septembra mēnesi. 

Semināru norises vietas; laiki un programmas:

13.09. plkst. 9.30 – Ventspils 3. vidusskola;

13.09. plkst. 14.00 – Talsu 2. vidusskola;

14.09. plkst. 9.30 – Valmieras Pārgaujas ģimnāzija;

14.09. plkst. 14.00 – Cēsu Valsts ģimnāzija.

SMU programmas mērķis ir veicināt skolēnu uzņēmību un uzdrīkstēšanos, pārbaudot savas uzņēmējspējas praktiskā rīcībā, kā arī attīstīt skolēnu spējas pieņemt pārdomātus lēmumus, kas veicina personisko un sabiedrisko labklājību. Latvijā pagājušajā mācību gadā tika nodibināti vairāk nekā 560 SMU.

SMU programma sevī ietver arī tādas praktiskās mācību programmas kā Biznesa plānu konkurss, radošo ideju konkurss „Cita Holivuda”, on-line biznesa simulācijas spēle „TITAN”, Ēnu diena, kā arī vairākas radošas programmas sākumskolai un pamatskolai. Iepriekšējā mācību gadā programmās kopā iesaistījās vairāk nekā 16 000 skolēnu, kā arī 180 skolotāju.

Semināru laikā skolēni tiks iepazīstināti ar programmu iespējām, kā arī viņiem būs iespēja uzzināt par uzņēmējdarbības uzsākšanas atbalstu savā pašvaldībā. Skolēnus iedvesmos iepriekšējo gadu Nacionālo SMU finālu dalībnieki.

Pieteikties semināriem iespējams http://ej.uz/smuseminari

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru