15.09.2011

280 Kurzemes un Vidzemes skolēni vēlas kļūt par uzņēmējiem!

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JAL) un Skolēnu Mācību Uzņēmumu programmas atbalstītāja Baltijas valstīs – Swedbank aicina rīkotajos reģionālajos informatīvajos semināros par Skolēnu Mācību Uzņēmumu dibināšanu un iespējām attīstīt savas uzņēmējspējas, darbojoties praktiskajās mācību programmās, apmeklējuši 280 skolēni un skolotāji. Semināri norisinājās Ventspilī, Talsos, Valmierā un Cēsīs.

SMU programmas mērķis ir veicināt skolēnu uzņēmību un uzdrīkstēšanos, pārbaudot savas uzņēmējspējas praktiskā rīcībā, kā arī attīstīt skolēnu spējas pieņemt pārdomātus lēmumus, kas veicina personisko un sabiedrisko labklājību. Latvijā pagājušajā mācību gadā tika nodibināti vairāk nekā 560 SMU.

SMU programma sevī ietver arī tādas praktiskās mācību programmas kā Biznesa plānu konkurss, radošo ideju konkurss „Cita Holivuda”, on-line biznesa simulācijas spēle „TITAN”, Ēnu diena, kā arī vairākas radošas programmas sākumskolai un pamatskolai. Iepriekšējā mācību gadā programmās kopā iesaistījās vairāk nekā 16 000 skolēnu, kā arī 180 skolotāju.

Semināru laikā skolēni tika iepazīstināti ar programmu iespējām, kā arī viņiem bija iespēja uzzināt par uzņēmējdarbības uzsākšanas atbalstu savā pašvaldībā. Skolēnus iedvesmoja iepriekšējo gadu Nacionālo SMU finālu dalībnieki. Swedbank pārstāvji informēja skolēnus par bankas piedāvājumu SMU.

Nākošais SMU seminārs norisināsies 30. septembrī Rīgā. 

Foto no semināra Ventspilī un Talsos.

Video no semināra Talsos.

Foto no semināriem Valmierā un Cēsīs.

Informācija par JAL programmām, kā arī semināru programmas ir atrodamas smu.lv un draugiem.lv/smu.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru