22.09.2011

Iespēja ikvienam skolēnam iegūt pieredzi uzņēmējdarbības uzsākšanai!

Biznesa izglītība biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JAL) un Skolēnu Mācību Uzņēmumu programmas atbalstītājs Baltijas valstīs – Swedbank aicina ikvienu Latvijas skolēnu piedalīties seminārā par Skolēnu Mācību Uzņēmumu dibināšanu un iespējām attīstīt savas uzņēmējspējas, darbojoties praktiskajās mācību programmās. Seminārs norisināsies šī gada 30. septembrī „Multikino” (Mūkusalas iela 71, Rīga) telpās no 10.00-16.00. 

SMU programmas mērķis ir veicināt skolēnu uzņēmību un uzdrīkstēšanos, pārbaudot savas uzņēmējspējas praktiskā rīcībā, kā arī attīstīt skolēnu spējas pieņemt pārdomātus lēmumus, kas veicina personisko un sabiedrisko labklājību. Latvijā pagājušajā mācību gadā tika nodibināti vairāk nekā 560 SMU.

SMU semināra laikā skolēniem būs iespēja iepazīties ar veiksmīgu uzņēmēju pieredzi uzsākot un attīstot uzņēmēmus. Ar skolēniem tiksies mājaslapas www.atlants.lv izveidotājs un īpašnieks Gatis Sprūds, JAL Programmu absolvents un SIA „MUUV” vadītājs Mārcis Kaksis, kā arī Latvijas Nacionālā SMU fināla uzvarētāji un Eiropas SMU Fināla dalībnieki SMU „GoHapppy”. 

Skolēniem semināra laikā tiks arī prezentēts īpašais Swedbank piedāvājums SMU dibinātājiem, kā arī pastāstīts par uzņēmēju etiķeti un lietišķo komunikāciju.

Tāpat skolēni tiks iepazīstināti ar SMU programmas darbību un nepieciešamajām aktivitātēm, lai uzsāktu šo uzņēmējdarbības formu.

Pieteikšanās semināram līdz 29.09. vietnē http://ej.uz/skolenuseminars

Semināra programma

Jānis Krievāns, Junior Achievement – Young Enterprise Latvija izpilddirektors: „Manuprāt, skolēniem šāda veida seminārs ir ļoti noderīgs, jo sniedz iespēju ne tikai klausīties „sauso teoriju” par to, cik SMU ir noderīga, bet uzklausīt arī reālu un veiksmīgu uzņēmēju pieredzi viņu ceļā uz pirmo miljonu. Savā ziņā tas ir ieguvums arī uzņēmējiem – dzirdēt viedokli par uzņēmējdarbību no citas vides, nekā viņi darbojas ikdienā. Aicinātu ikvienu skolēnu izmantot šo unikālo iespēju – iegūt pieredzi un jaunus biznesa kontaktus!”

SMU programma sevī ietver arī tādas praktiskās mācību programmas kā Biznesa plānu konkurss, radošo ideju konkurss „Cita Holivuda”, on-line biznesa simulācijas spēle „TITAN”, Ēnu diena, kā arī vairākas radošas programmas sākumskolai un pamatskolai. Iepriekšējā mācību gadā programmās kopā iesaistījās vairāk nekā 16 000 skolēnu, kā arī 180 skolotāju.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru