26.10.2011

Iespēja piedalīties konferencē Igaunijā!

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Junior Achievement Latvija (JAL) izsludina konkursu Skolēnu Mācību Uzņēmuma (SMU) dalībai Starptautiskajā konferencē „Enterprise without Borders” (EwB), kura norisināsies šī gada 25.-26. novembrī, Igaunijā. Konferencē no Latvijas ir aicināts piedalīties viens SMU un SMU konsultants. Konferencē piedalīsies pārstāvji no Norvēģijas, Somijas, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Moldovas, Igaunijas un citām valstīm, līdz ar to SMU paveras plašas iespējas dibināt starptautiskus kontaktus un iegūt nenovērtējami pieredzi.

Šīs konferences mērķis ir izveidot reālu un labi funkcionējošu pārrobežu partnerību. Konferences laikā tiks sniegti dažādi piemērs, kā veidot starptautiskas komandas, un to, kā tirgoties starptautiski.

Marija Odiņeca, SMU „OMG” vadītāja, piedalījās konferencē 2010. gadā: „Tā kā mūsu SMU ļoti aktīvi domā, par to, kā iekarot ārvalstu tirgu, tad dalība šajā konferencē bija patiešām noderīga un mēs spējām nodibināt jaunus kontaktus un vienoties par starptautisko sadarbību ar vairāku valstu pārstāvjiem. Aicinām arī citus SMU domāt globāli, jo tas uzreiz paver daudz vairāk iespēju!”

Lai pieteikties,SMU nepieciešams aizpildīt motivācijus vēstuli (līdz 250 simboliem), kā arī izveidot nelielu prezentāciju (angļu valodā, 2-3 minūtes) par savu SMU, vai arī sagatavot video par šo SMU un iesūtīt uz elektronisko pastu jal@jal.lv līdz 4. novembrim. Rezultāti tiks paziņoti 8. novembrī personīgi.

Junior Achievement – Latvija sedz visas ar izmaksas, saistībā ar dalību konferencē.

Jautājumu gadījumā – lūgums sazināties pa e-pasta adresi jal@jal.lv vai zvanot – 67339656.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru