17.11.2011

Idejas aug kokos!

Idejas aug kokos – tas uzskatāmi tiek parādīts savdabīgā Clear Channel instalācijas stendā Rīgā, Merķeļa ielā 17/19. Instalācija apskatāma līdz 27. novembrim.

Viss ģeniālais ir vienkāršs. Ja ir stingra pārliecība, ka idejas aug kokos, tā arī notiek. Idejas autore ir Kuldīgas Centra vidusskolas skolniece Santa Kārkliņa. Ne velti teic, ka jaunībai visi vārti ir vaļā. Tas ir laiks, kad radošums vēl nav piebremzēts ar piesardzību. Tas ir laiks, kad ir iespējas attīstīt savu stilu, līdz tas kļūst tikpat individuāls kā pirkstu nospiedumi.

Laba ideja ir tā, kas stāv uz zemes un tiecas uz augšu. Konkrētajā instalācijā ideja eleganti un savdabīgi savienojas ar praktisku tiešumu.

Par ideju stāsta tās autore Santa Kārkliņa: „Koksne un koks ir Latvijas zaļais zelts, mūsu senči šo materiālu ir izmantojuši jau gadu desmitiem, un ir pienācis laiks, kad mēs šo zeltu atklājam no jauna un sākam izmantot to.”

Reizēm idejas tik tiešām nogatavojas kokos, turklāt koksne – tas ir Latvijas resurss, kuru varam ražot un atjaunot paši. Novembris ne vienmēr ir pelēks, ja savu krāsainumu pilsētas vidē ienes jaunieši.

Sociālā reklāma pašā Rīgas centrā, kas izveidota kā instalācija un neviļus piesaista uzmanību ar savu savdabību, ir Clear Channel Latvia simpātiju balva idejas autorei par radošāko vides reklāmas plakātu Junior Achievement – Latvija reklāmu konkursā Cita Holivuda 2010./2011.m.g. Konkurss sniedz jauku iespēju Latvijas skolēniem iejusties reklāmas aģentūras darbinieka lomā un pārbaudīt savas spējas reklāmas veidošanā, tai skaitā vides reklāmas veidošanā.

Par SIA Clear Channel Latvia

Vides reklāmas uzņēmums klientiem piedāvā vairākus simtus trīsskaldņa formas stendus un pludmales kabīnes. Tie izvietoti Rīgas, Jūrmalas, Liepājas un Daugavpils aktīvākajās vietās. Uzņēmums ir daļa no “Clear Channel Worldwide”, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem vides mediju industrijā un darbojas vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē. Vairāk informācijas: www.clearchannel.lv; www.cch.lv. 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru