17.11.2011

Piesakies TITAN spēles apmācībai 25.11.

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JAL), sadarbībā ar Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāti aicina Latvijas skolēnus pieteikties biznesa on-line simulāciju spēlei TITAN.

Lai sekmīgāk varētu sagatavoties spēlei un izprast tās pamatus, aicinām apmeklēt ievadesmināru par TITAN spēli šī gada 25. novembrī Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes 308. auditorijā no 14.00-17.00!

Pieteikšanās līdz 23.11. plkst. 17.00 vietnē - http://ej.uz/titanseminars

Spēle norisināsies on-line vietnē - http://titan.ja.org. Spēlē aicināti piedalīties JAL dalībskolu skolēni, kuri ir dzimuši pēc 1992. gada, veidojot komandas 2-30 cilvēku sastāvā.

Junior Achievement Titan ir kas vairāk par vienkāršu spēli – tā ietver sevī visu JA pieredzi! Sacenšoties intensīvajā online Holo-Generator tirgū (nākotnes personalizētais portatīvais dators), skolēni pielieto visas iegūtās zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu firma ir labāka, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem.

JA TITAN simulācija ļauj ikvienam iejusties vadītāja lomā – mēs esam 2035. gadā, katram skolēnam ir sava firma, kuru iespējams attīstīt pēc pašas vēlmes, tirgojot Holo-Generator.

Titan spēles pamatā ir 1980. gadā izgudrotā MESE spēle (Management and Economics Simulation Excercise - ekonomikas un vadības simulācijas datorspēle). Gan MESE, gan Titan ir guvis plašu atbalstu skolotāju un skolēnu vidū visā pasaulē, kā viens no labākajiem veidiem, kas ne tikai iemāca ekonomikas un biznesa vadības teoriju, bet arī māca pielietot to praksē! Pieņemot veiksmīgus biznesa attīstības lēmumus, katrs no spēlētajiem var virzīt uzņēmumu uz uzvaru. Ja tomēr gadās kļūdīties, labāk lai tas notiek spēles laikā nevis vadot savu kompāniju dzīvē!  

Spēles kalendārs

Reģistrācija: 07.11.-16.12.

Komandu apstiprināšana: 23.12.

Pirmais raunds: 16.12.-10.02. Divi komandas lēmumi nedēļā  

Otrais raunds: 20.02.-16.03. Divi komandas lēmumi nedēļā

”Business Dilemma”: 20.02.-16.03. Visām komandām papildu iespēja iegūt specbalvu, atrisinot papildu uzdevumu. Uzdevums tiks publicēts TITAN lapā 20.02.

Trešais raunds: 26.03.-27.04. Divi komandas lēmumi nedēļā

No visām komandām tiks izvēlētas 8 labākās

Finālistu paziņošana:  07.05. 

Fināls: 19.05.

Savukārt Latvijas nacionālais TITAN fināls notiks 2012. gada maijā, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē. Finālā tiks pārstāvētas labākās Latvijas komandas. Tām, konkurējot 5 stundu intensīvā biznesa simulācijā, tiks noskaidrota Latvijas izcilākā TITAN spēlētāju komanda. Fināls tiks organizēts 3 daļās. Spēlētāji simulāciju spēlēs angļu valodā.

Kopumā Eiropā spēlei pērn bija pieteikušās 850 komandas, savukārt Latviju pārstāvēja 69 komandas ar kopumā 207 dalībniekiem no Rīgas, Liepājās, Aglonas, Aizkraukles, Baldones, Bauskas, Cēsīm, Gulbenes, Daugmales, Jelgavas, Jēkabpils, Limbažiem, Madonas, Rīnūžiem, Salas, Ugāles un Ventspils. 

Spēlei ir pieejama rokasgrāmata latviešu valodā!

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru