02.12.2011

Topošo uzņēmēju gadatirgus 10. decembrī “Rīga Plaza”

10. decembrī plkst. 12.00, modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” (Mūkusalas ielā 71, Rīga), tiks atklāts Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku gadatirgus, ko rīko biznesa izglītības biedrība "Junior Achievement – Young Enterprise Latvija" (JAL), sadarbībā ar SMU programmas atbalstītāju Baltijas valstīs - Swedbank. Gadatirgus būs pirmais nopietnais pārbaudījums skolēniem, kuri šogad dibinājuši savus uzņēmumus.

Latvijā šogad jau nodibināti vairāk nekā 450 skolēnu mācību uzņēmumu, trešdaļa no tiem jau gatavi savu produktu piedāvāt pircējiem. Preču un pakalpojumu klāstā būs inovatīvas dizaina mēbeles, apģērbs mājdzīvniekiem, veloservisa pakalpojumi, līdzeklis smēķēšanas atmešanai, randiņu serviss un citas skolēnu realizētas idejas.

Gadatirgus laikā skolēnu ražotos produktus vērtēs ne tikai pircēji, bet arī žūrija – uzņēmēji un programmas atbalstītāji. Skolēni ikvienu iepazīstinās ar savu biznesa ideju, produkta ražošanas procesu un gūto pieredzi. Būtiski žūrijas vērtējuma kritēriji būs komandas stenda noformējumus un koptēls, pārdošanas prasmes un, protams, preces kvalitāte.

No 14.00-17.00 visiem apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt arī koncertu un deju šovus.

Vienlaikus ar Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgu notiks ekonomikas skolotāju tikšanās un diskusija ar Swedbank ekspertiem par valsts ekonomikā notiekošajiem procesiem un nākamā gada attīstības prognozēm.

Seko pasākumam arī šeit!

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru