18.01.2012

Piesakies Ēnu dienai 2012!

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) sadarbībā ar Swedbank ir atklājusi pieteikšanos Ēnu dienai, kura notiks šī gada 15. februārī.  Uzņēmumi, organizācijas, valsts pārvaldes iestādes un citi interesenti aicināti piedāvāt dažādu profesiju darbiniekus “ēnošanai”, līdz 7. februārim aizpildot anketu mājaslapā www.enudiena.lv, savukārt skolēni savu izvēli var izdarīt līdz 9. februārim.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis „Latvijas nākotnes attīstība un labklājība ir atkarīga arī no tā, kādās jomās izvēlēsies studēt mūsu jaunieši. Valstij nepieciešami konkurētspējīgi uzņēmēji, talantīgi inženieri un izcili tehnisko profesiju pārstāvji, profesionāli valsts pārvaldes darbinieki, kā arī radoši, izglītoti un prasmīgi cilvēki daudzās citās profesijās. Tādēļ aicinu gan uzņēmumus, gan valsts pārvaldes iestādes būt atsaucīgiem un izmantot Ēnu dienu, lai iedvesmotu jauniešus jau laicīgi izvēlēties savu nākotnes profesiju un mērķtiecīgi attīstītu savus talantus! Valsts pārvalde 15. februārī gaidīs vairāk kā 6000 skolēnus, kuriem ir interese par darbu valsts pārvaldē. Tieši pašreiz valsts pārvalde ir pārmaiņu procesā un sagaida jaunus profesionāļus, lai 2015.gadā Latvijas prezidentūrā Eiropas Savienībā būtu efektīva un profesionāla komanda. Savukārt es kā katru gadu iepazīšos ar pieciem jauniešiem, kas vēlas uzzināt vairāk par premjera darba ikdienu.”

Pērn ap 400 organizāciju visā Latvijā skolēniem piedāvāja vairāk kā 3 500 vakances, savukārt ieinteresēto skolēnu skaits pieauga līdz 10 tūkstošiem.

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru