14.05.2012

Atklāta pieteikšanās nominācijām "Gada labākais ekonomikā 2012"

Lai veicinātu sabiedrības interesi par Latvijas jauniešu sasniegumiem ekonomikā, 2012.gadā Junior Achievement-Young Enterprise Latvija (JAL) 13. gadu rīko konkursu „Gada labākais ekonomikā”.


Konkursā  tiek noteikti un apbalvoti labākie JAL programmu dalībnieki – pedagogi un skolēni, kuri savu darbu veic pašaizliedzīgi, atbildīgi, ar augstu profesionalitāti un neizsīkstošu enerģiju, veicinot Latvijas tautsaimniecības attīstību. JAL un sadarbības partneri novērtēs pedagogu darbu un īpaši pateiksies izcilām personībām, kuras iemieso pedagoga profesijas mīlestību un devušas lielu ieguldījumu mērķtiecīgas, zinošas Latvijas sabiedrības veidošanā.
Konkurss veicina jauniešu ieinteresētību par ekonomiku un uzņēmējdarbību un sekmē  skolā iegūto zināšanu izmantošanu dzīvē. Sumināti tiek skolēni, kas ne tikai sasnieguši izcilus rezultātus ekonomiskās izglītības teorijā, bet arī veiksmīgi un radoši pielietojuši šīs zināšanas biznesa praksē un bijuši sociāli atbildīgi darbojoties JAL programmās.
Konkursa ietvaros tiek sumināti arī sociāli atbildīgākie, aktīvākie sadarbības partneri, kas ir JAL uzticamākie sabiedrotie, kuri iedvesmo skolēnus, palīdz tiem apgūt ekonomikas zinības un mudina tās pielietot dzīvē.


Pieteikumu saņemšanas termiņš: 2012.gada 25. maijs
2012. gada 28. maijā – žūrijas sēde
Gada labākā nominēšana: 2012. gada 18. jūnijs, Rīga


KONKURSA NOLIKUMS

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru