13.08.2012

Interaktīvi skolotāju kursi jau 23. augustā!

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija un a/s Swedbank sirsnīgi sveic Jūs un Jūsu kolektīvu ar jaunā mācību gada uzsākšanu un aicina iesaistīties JA-YE Latvija praktiskās uzņēmējdarbības izglītības programmā!

Lai iepazītos ar JA-YE Latvija SMU programmu, kā arī citiem JA-YE Latvija jaunumiem, aicinām visus Latvijas skolotājus uz A-līmeņa skolotāju tālākizglītības kursiem „Skolēnu mācību uzņēmumu mācību metodes integrēšana dažādos mācību priekšmetos – uzņēmējspēju kompetenču attīstīšana un pilnveidošana”.

Kursi notiks 23.augustā Rīgas Biznesa skolā (Rīgā, Skolas ielā 1), Austrumeiropas modernākajā auditorijā – Alumni Auditorium.

Pateicoties pasaulē jaunākajiem tehnoloģiju risinājumiem, pirmo reizi JA-YE Latvija vēsturē skolotāju kursi tiks translēti arī tiešsaistē un būs vērojami www.jal.lv mājas lapā.

Lektoru vidū – Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Latvijas Ekonomistu apvienības valdes loceklis Gints Turlajs, kā arī argentīniešu izcelsmes Rīgas Biznesa skolas pasniedzējs Claudio Rivera.

Kursu programma

Pieteikšanās kursiem – līdz 20.augustam vortālā www.smu.lv (tikai pagājušā mācību gada JA-YE Latvija dalībskolu skolotājiem "ienākot" savā profilā) vai sūtot vārdu, uzvārdu, skolas nosaukumu un kontaktinformāciju uz e-pastu marta@jal.lv.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru