06.09.2012

Piesakies SMU ievadsemināriem skolotājiem un skolēniem Liepājā 9. septembrī

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) un Skolēnu mācību uzņēmumu programmas stratēģiskais atbalstītājs Baltijas valstīs – Swedbank aicina skolēnus un skolotājus piedalīties reģionālajos skolēnu mācību uzņēmumu ievadsemināros Liepājā par uzņēmējdarbības uzsākšanu un iespējām attīstīt uzņēmējspējas, darbojoties JA-YE Latvija praktiskajās mācību programmās.


Seminārā skolēniem jaunieši tiks iepazīstināti ar programmu iespējām, uzņēmējdarbības vidi Liepājā un pašvaldības iesaisti uzņēmējdarbības attīstīšanā. Skolēnus iedvesmos iepriekšējo gadu Eiropas SMU finālu dalībnieki, iepazīstinot ar labās prakses piemēriem Latvijā un Eiropā. Savukārt Swedbank pārstāvji informēs skolēnus par bankas piedāvājumu SMU. Seminārs skolēniem notiks 10. septembrī plkst. 12.00 Liepājas Valsts tehnikumā

Skolotāju seminārā pedagogiem būs iespēja uzzināt par jauniešu uzņēmējspēju kompetences attīstīšanu Latvijā un JA-YE Latvija mācību materiāliem, kā aŗī piedāvājumu izglītības iestādēm. Seminārs skolotājiem notiks 10. septembrī plkst. 12.00 Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolā.

Semināru pilnu programmu skatīt šeit

Pieteikšanās līdz 8. septembrim, elektroniski.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru