11.09.2012

SMU ievadsemināri Valmierā un Cēsīs

HTML Online Editor Sample

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) aicina skolēnus un skolotājus piedalīties reģionālajos Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) ievadsemināros Valmierā un Cēsīs par uzņēmējdarbības uzsākšanu.

Interesentiem semināru laikā būs iespēja uzzināt no JA-YE Latvija pārstāvjiem par SMU dibināšanu un citām skolēnu iespējām attīstīt savas uzņēmējspējas, atrodoties vēl skolas solā, kā arī dzirdēt iedvesmojošus stāstus kā nonākt pie savas biznesa idejas. Valmierā skolēnus ar biznesa ideju radīšanu un savu pieredzi iepazīstinās Elīna Leimane-Dukse, Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora vadītāja, bet Cēsīs par inovatīvo ideju radīšanu stāstīs Pauls Irbins, Zinātnes centrā Z(in)oo vadītājs.

Semināru laikā ar noderīgu informāciju skolēnus iepazīstinās arī Skolēnu mācību uzņēmumu programmas stratēģiskais atbalstītājs Baltijas valstīs – Swedbank. Savukārt, pārsteigumu semināros sagādās Tallink, sniedzot iespēju kādam sākt mācību gadu, paverot plašāku redzesloku.

Seminārs Valmierā notiks 14. septembrī plkst. 11.00 Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā.

Detalizēta pasākuma programma

Seminārs Cēsīs notiks 14. septembrī plkst. 14.00 Zinātnes centrā Z(in)oo.

Detalizēta pasākuma programma

Lai pieteiktos semināram, skolotājiem, lūgums nosūtīt e-pastu Martai Šaliņai (marta@jal.lv) ar aptuveno skolēnu un skolotāju daudzumu.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru