24.09.2012

Piesakies SMU ievadsemināram Balvos!

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) un Skolēnu mācību uzņēmumu programmas stratēģiskais atbalstītājs Baltijas valstīs – Swedbank aicina skolēnus, skolotājus un uzņēmējus piedalīties reģionālajā Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) ievadseminārā Balvos, Ziemeļlatgales Biznesa centrā.Seminārā
skolēni uzzinās par uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām, darbojoties Skolēnu mācību uzņēmumā. Savukārt, skolotājus informēs kā ietekmēt un motivēt jauniešu karjeras izvēli, pievēršot sabiedrības uzmanību Skolēnu mācību uzņēmumiem kā uzņēmējspēju attīstošam procesam un veiksmes atslēgai uzņēmējdarbībā. Par ieguvumiem un savu pieredzi, darbojoties SMU, stāstīs Kristīna Kleina, Eiropas SMU fināla dalībniece, SMU „Easy do” dalībniece. Ar uzņēmējdarbības veiksmes stāstiem iepazīstinās Balvu uzņēmēji - Dace un Guntars Šulti, SIA „Eco Fabrika” vadītāji, Artūrs Morozs, SIA „Melany” vadītājs.

Paralēli semināram skolēniem un skolotājiem norisināsies seminārs uzņēmējiem par atbalstu uzņēmējspējas kompetences attīstīšanā jauniešos un idejām, kuras ir vērts aizgūt.

Seminārs notiks 26. septembrī Ziemeļlatgales Biznesa centrā, Vidzemes ielā 2b, Balvos.

Detalizēta semināru programma.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru