13.11.2012

Seminārs par tiešsaistes spēli TITAN un HansaWorld Enterprise lietošanu

Junior Achievement - Young Enteprise Latvija sadarbībā ar Swedbank, hansaworld.lv un Rīgas Biznesa skolu piedāvā iespēju JA-YE Latvija dalībskolu skolēniem un skolotājiem apmeklēt semināru par tiešsaistes spēli TITAN, kā arī resursu vadības sistēmas HansaWorld Enterprise lietošanu.

Seminārs notiks Rīgas Biznesa skolā, 22. novembrī no plkst. 09:00 (reģistrācija, dalībnieku ierašanās). Dalībniekiem ir iespēja apmeklēt gan abas, gan katru lekciju atseviški.

Semināra programma

TITAN Semināra laikā dalībniekiem kā jau ieraksts būs iespējams uzzināt spēles pamatus, kā arī izmēģināt spēli un uzdot radušos jautājumus uzreiz klātienē.

HansaWorld semināra laikā, pārstāvis no SIA hansaworld.lv, praktiski parādīs kā izmantot HansaWorld Enterprise visa SMU darbības laikā.
HansaWorld programma ir izveidota un īpaši pielāgota Skolēnu mācību uzņēmumiem, lai efektīvāk varētu operēt ar finansēm, kā arī atvieglo sev darbu finanšu atskaišu rakstīšanā.

Semināra dalībniekiem ieteicams ņemt līdzi portatīvo datoru, lai teorētiskās zināšanās uzreiz varētu nostiprināt arī praktiski, izspēlējot TITAN spēli, kā arī strādājot HansaWorld Enterprise!

Pieteikšanās semināram līdz 19. novembrim šeit!

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru