14.11.2012

Pieteikšanās Vislatvijas Ziemassvētku gadatirgum un skolotāju kursiem atklāta!

Junior Achievement – Young Enterprise Latvija sadarbībā ar Swedbank organizē Vislatvijas Ziemassvētku Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) gadatirgu. Gadatirgus norisināsies modes un izklaides centrā Rīga Plaza 2012.gada 15. decembrī.  Paralēli gadatirgus norisei skolotājiem būs iespēja apmeklēt A līmeņa tālākizglītības kursu programmu 2. moduli.


Gadatirgus laikā skolēnu ražotos produktus vērtēs ne tikai pircēji, bet arī žūrija – uzņēmēji un programmas atbalstītāji. Skolēni ikvienu iepazīstinās ar savu biznesa ideju, produkta ražošanas procesu un gūto pieredzi. Būtiski žūrijas vērtējuma kritēriji būs komandas stenda noformējumus un koptēls, pārdošanas prasmes un, protams, preces kvalitāte.

Gadatirgus programma

Gadatirgū piedalīties būs iespēja 120 Skolēnu mācību uzņēmumiem (SMU). Galvenais kritērijs dalībai ir dibināts SMU, tas nozīmē, ka Reģistrācijas apliecībai jābūt parakstītai gan no skolas, gan no JA-YE Latvija puses. Kritēriji dalībai gadatirgū pieejami šeit.

Pieteikšanās dalībai gadatirgū ir elektroniski aizpildotpieteikumu šeit līdz 3. decembrim (pieteikuma forma aktīva pēc ieiešanas profilā!).

Paralēli gadatirgus norisei skolotājiem būs iespēja apmeklēt 2. moduli abiem šogad piedāvātajiem kursiem, proti, „Skolēnu mācību uzņēmumu mentori izglītības iestādēs” un skolotājiem „Skolēnu mācību uzņēmumu mācību metodes integrēšana dažādos mācību priekšmetos – uzņēmējspēju kompetenču attīstīšana un pilnveidošana”.

Skolotāju kursu programma

Pieteikšanās skolotāju kursiem elektroniski, no sava skolotāja profila (pieteikuma forma aktīva pēc ieiešanas profilā!) nospiežot „pieteikties” šeit, līdz 3. decembrim.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru