04.12.2012

Skolēni iepazīstas ar tiešsaistes spēli TITAN un HansaWorld Enterprise uzņēmumu vadības programmu

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement - Young Enterprise Latvija sadarbībā ar Swedbank, hansaworld.lv un Rīgas Biznesa skolu 22. novembrī seminārā par tiešsaistes spēli TITAN un resursu vadības sistēmas HansaWorld Enterprise lietošanu pulcēja skolēnus un skolotājus no visas Latvijas.

Seminārs norisinājās Rīgas Biznesa skolas Alumni auditorijā un pateicoties pasaulē jaunākajiem tehnoloģiju risinājumiem un tiesraides.lv pakalpojumiem, semināram līdzi sekot tiešsaistē JA-YE Latvija mājas lapā varēja ikviens skolēns un skolotājs.

Seminārā jaunieši iepazinās ar biznesa spēles TITAN noteikumiem un būtību. TITAN simulācija ļauj ikvienam iejusties vadītāja lomā – katram skolēnam ir savs uzņēmums, kuru iespējams attīstīt pēc paša vēlmes, tirgojot nākotnes produktus. Sacenšoties intensīvajā online tirgū skolēniem jāpielieto savas zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu uzņēmums ir labākais un spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem. JA-YE Latvija dalībskolu skolēnu komandas izmēģināt savus spēkus biznesa simulācijas spēlē var piesakoties līdz 14. decembrim.

Savukārt, topošie un jau esošie Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) vadītāji HansaWorld Enetprise lietošanas seminārā, caur praktiskiem piemēriem, apguva kā izmantot HansaWorld  Enterprise SMU darbībā. HansaWorld uzņēmumu vadības programma ir īpaši pielāgota Skolēnu mācību uzņēmumiem, lai efektīvāk varētu operēt ar finansēm un veicinātu skolēnu mācību procesu.

Edgars Kaņepe, hansaworld.lv valdes priekšsēdētājs, semināra laikā uzsver: "Esam gandarīti par skolēnu un skolotāju atsaucību, piedaloties HansaWorld Enterprise mācību seminārā par uzskaites sistēmas lietošanu. Protams, ka veiksmīga uzņēmuma pamatā ir ideja un inovācijas, taču jebkurš uzņēmums reālajā uzņēmējdarbības vidē ir spiests izpildīt visdažādākās uzskaites kārtošanas prasības un pieņemt daudzus biznesa lēmumus, balstoties uz finanšu informāciju. Tādēļ SIA "hansaworld.lv" piedāvā skolēnu mācību uzņēmumiem iespēju izmantot vienu no starptautiskajām resursu vadības sistēmām HansaWorld Enterprise sava uzņēmuma finanšu uzskaitei, un iegūt praktisku pieredzi un izpratni par uzņēmuma ekonomiskajiem rādītājiem.

Jau vairākus gadus atbalstam Junior Achievement Young Enterprise Latvija aktivitātes un turpināsim to darīt, jo ticam, ka šīs programmas ir nopietns ieguldījums uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā. Šogad piedāvāsim 12.klases skolēniem apliecināt savas zināšanas un pieredzi darbā ar HansaWorld Enterprise, nokārtojot pārbaudes testu mācību gada beigās un iegūstot sertifikātu, kas palīdzēs jauniešiem tālākā karjeras veidošanā."

 

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru