13.12.2012

Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus Rīga Plaza

15.decembrī no plkst. 12:00 līdz 17:00 modes un izklaides centrā Rīga Plaza norisināsies JA-YE Latvija un Swedbank rīkotais Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus.

Šogad gadatirgū varēsiet iegādāties pašu jauniešu radītus inovatīvus koka izstrādājumus, sāls kristālu suvenīrus, kā arī tehnoloģiju brīnumus – galda signalizāciju, LED gaismas objektus mājoklim un īpašus cimdus skārienjutīgiem telefoniem. To visu paveikuši JA-YE Latvija dalībskolu audzēkņi!

Gadatirgus laikā skolēni iepazīstinās ar savu biznesa ideju, produkta ražošanas procesu un tajā gūto pieredzi. Pasākuma mērķis ir praktiskās uzņēmējdarbības prasmju un iemaņu pilnveidošana reālā vidē, realizējot skolēnu mācību uzņēmuma preces un pakalpojumus, tādejādi pilnveidojot savas uzņēmējdarbības prasmes.

JA-YE Latvijavaldes priekšsēdētājs Jānis Krievāns aicina ikvienu apmeklēt gadatirgu un atbalstīt jauno uzņēmēju paaudzi: „Skolēnu mācību uzņēmumu programma jau vairākus gadus ir sevi pierādījusi kā efektīva mācību metode jaunās uzņēmēju paaudzes veidošanā. SMU Ziemassvētku gadatirgus ir īpašs pasākums, jo tie ir svētki gan pašiem dalībniekiem, gan apmeklētājiem. Skolēniem tā ir iespēja novērtēt paveiktā darba augļus un apzināties, kas vēl jāpaveic atlikušā mācību gada laikā, savukārt apmeklētāji var iedvesmoties no aktīvajiem jauniešiem un pārliecināties, ka Latvijas uzņēmējdarbībai ir nākotne!”

Skolēnu mācību uzņēmumu sniegumu gadatirgū vērtēs kompetenta žūrija, kurā piedalīsies pārstāvji no dažādiem Latvijas uzņēmumiem un institūcijām, kas veicina uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Tiks pasniegtas balvas nominācijās „Labākais stends”, „Sociāli atbildīgs Skolēnu mācību uzņēmums”, „Inovatīva biznesa ideja”, „Labākā pārdošanas komanda” un „Videi draudzīgs produkts”. 

Paralēli gadatirgus norisei JA-YE Latvija dalībskolu skolotājiem būs iespēja apmeklēt A līmeņa tālākizglītības kursus, kuros eksperti informēs par aktualitātēm Latvijas ekonomikā.

Pasākumu atbalsta Swedbank, Coca-Cola Hellenic Latvia,portāls draugiem.lv, modes un izklaides centrs Rīga Plaza, Tallink Latvija, Latvijas valsts meži.

Paldies Riga Business School, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtam, uzņēmumiem Fazer Latvija, Skrivanek, Lietišķās informācijas dienestam par atbalstu un Rīgas Dzirnavniekam parAXA produkciju!


Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru