08.01.2013

51 Latvijas vidusskolēnu komanda sacentīsies par lielāko virtuālo tirgus daļu nākotnes Holo-Generation tirgū

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement - Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) sadarbībā ar Rīgas Biznesa skolu piedāvā iespēju Latvijas vidusskolēniem sacensties biznesa simulācijas spēlē JA TITAN.
Katru gadu Junior Achievement – Young Enterprise Europe organizē JA-YE Europe Virtual Business Challenge. Šogad 514 skolēnu komandas no 12 dažādām Eiropas valstīm sacenšās savā starpā par lielāko virtuālo tirgus daļu nākotnes Holo-Generation tirgū.

Šogad dalībai pieteicās jaunieši no Austrijas, Beļģijas, Bulgārijas, Igaunijas, Lietuvas, Moldovijas, Polijas, Rumānijas, Krievijas, Serbijas, Spānijas un, protams, arī Latvijas, kopumā JA TITAN spēlē iesaistot vairāk nekā 1500 skolēnus.

Latviju šajās sacensībās pārstāvēs 51 komanda no 20 skolām. JA-YE Latvija un Rīgas Biznesa skola novēl visām Latvijas komandām veiksmi un izturību sacensībās!

Par TITAN

Tiešsaistes biznesa simulācijas spēle TITAN ļauj skolēniem iztēloties, ka viņi ir uzņēmēji nākotnes personalizēto datoru tirgū. Sacenšoties intensīvajā online Holo-Generator tirgū (nākotnes personalizētais portatīvais dators), skolēni pielieto visas skolā iegūtās zināšanas un iemaņas, lai pierādītu, ka viņu firma ir labāka, spēj izkonkurēt jebkuru citu un veiksmīgi atnest peļņu uzņēmuma dalībniekiem.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru