11.02.2013

Ēnu dienas dalībnieki video konkursā var laimēt planšetdatoru

Ikgadējās karjeras izglītības akcijas „Ēnu diena” ietvaros jau trešdien, 13.februārī zinātkāri jaunieši no visas Latvijas iepazīs dažādu profesiju ikdienu vairāk nekā 510 uzņēmumos un iestādēs. Skolēni ir aicināti savus Ēnu dienas iespaidus iemūžināt video un piedalīties Ēnu dienas konkursā, kur iespējams laimēt planšetdatoru.

Šogad Ēnu dienas ietvaros īpaša vērība tiek pievērsta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozarei, kurā tiek piedāvātas 95 dažādas ēnošanas vakances.

Lai veicinātu Ēnu dienas dalībnieku digitālās prasmes, akcijas organizētāji JA-YE Latvija un Swedbank sadarbībā ar vienu no lielākajiem IKT nozares Ēnu devējiem – Lattelecom, izsludina video konkursu “Mans Ēnu dienas video stāsts”. Konkurss tiek izsludināts ar moto: asini savas digitālās prasmes Ēnu dienā un laimē Apple planšetdatoru!

Lai piedalītos konkursā, jaunietim jāiemūžina sava Ēnu dienas pieredze līdz trīs minūšu garā video un līdz 20.februārim jāiesniedz konkursa organizatoriem JA-YE Latvija. Precīzi konkursa noteikumi atrodami vortālā www.enudiena.lvun portālā www.draugiem.lv/smu

 „Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas (IKT) ir strauji augoša biznesa nozare, tāpēc mums ir vajadzīgi talantīgi jaunieši, kuri ir ieinteresēti mērķtiecīgi veidot savu nākotnes profesiju. Tas ir apsveicami, ka Ēnu dienā katru gadu piedalās aizvien vairāk skolēnu, jo tā ir viena no retajām iespējām mūsu jauniešiem sajust patieso biznesa garšu. Esam priecīgi, ka šogad Lattelecom ir izvēlējušies ēnot 164 skolēni no visas Latvijas teritorijas. Būtiski ir arī tas, ka mēs ēnu vakances piedāvājam ne tikai Rīga, bet arī citās pilsētās, piemēram, Liepājā, Cēsīs un Rēzeknē, tādējādi popularizējot arī IKT  darba iespējas reģionos”  stāsta Ingrīda Rone, Lattelecom personāla vadības direktore.

Novērtētjot skolotāju un skolu vadības ieguldījumu jauniešu karjeras veidošanā, akcijas oficiālais atbalstītājs Swedbank Ēnu dienā apbalvos divas aktīvākās skolas, dāvājot tām velonovietnes. Uzvarētāju apbalvošana notiks 13.februārī Swedbank galvenajā ēkā.

Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija reģistrēta preču zīme, un biedrība akciju organizē jau trīspadsmito gadu. Piedalīties karjeras izglītības akcijā aicina Swedbank. Informatīvu atbalstu akcijai sniedz portāls www.draugiem.lv, ziņu portāls tvnet.lv, 1188.lv, Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas informāciju un komunikāciju tehnoloģiju asociācija (LIKTA), e-klase.lv, Radio 1, Kurzemes radio, SPIN FM, Lattelecom un Chaula.tv.

   

Konkursa noteikumi jeb 7 soļi līdz Apple planšetdatoram!

1. 13.februārī nofilmē savu Ēnu dienas pieredzi (esi radošs – to vari darīt ar foto vai video kameru, derēs arī mobilais telefons ar filmēšanas funkciju – attēla kvalitātei nav tik liela nozīme, kā video saturam!)

 2. Augšupielādē savu konkursa video www.youtube.com (Kā augšupielādēt video youtube.com)

 3. Svarīgi! Video jābūt ne garākam par 3 minūtēm. Tas var būt nemontēts un var būt arī montēts, izmantojot kādu no video apstrādes programmām, piemēram – Movie Maker vai Youtube.com tiešsaistes video rediģēšanas iespējas.

4. Līdz 20.februārim savu Ēnu dienas video reģistrē saitē “Mans Ēnu dienas videostāsts”

5. Tavu video pievienosim Ēnu dienas video konkursa darbiem Youtube.com vietnē, kā arī ievietosim portālā www.draugiem.lv/smu

6. Aktivizē draugus – katrs “LIKE/PATĪK” ir viens solis tuvāk planšetdatoram! Draugiem.lv un Youtube.com vietnēs atzīmētie “LIKE/PATĪK” summēsies, veidojot kopējo rezultātu. 

7. 28.februārī visvairāk skatītākā un novērtētākā video autors saņems galveno balvu – Lattelecom sarūpētu Apple planšetdatoru TABLET IPAD3 (9.7" 16GB WIFI+4G/BLACK EU MD366FD)

Piedalies! Tu jau sen esi pelnījis jaunu planšetdatoru!


Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru