21.02.2013

Zināmi JA-YE Europe Trade Fair dalībnieki no Latvijas!

Katru gadu kādā no Eiropas valstīm notiek Eiropas Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus, kurā tradicionāli piedalās ne vairāk kā 2 uzņēmumi no katras valsts. Šogad aptuveni 70 skolēnu uzņēmumi no vairāk nekā 30 Eiropas valstīm  no 13. – 15. martam viesosies pie mums Rīgā.

Lai iegūtu iespēju piedalīties šajā pasākuma skolēniem bija jāiesūta video, kurā jāpastāsta par savu uzņēmumu un nākotnes mērķiem. Saņemto video skaits nebija liels – 6 video (visi video apskatāmi šeit ), taču neskatoties uz to konkurence bija ļoti sīva.

Paldies visiem skolēniem un, protams, arī viņu skolotājiem!

JA-YE Europe Trade Fair 2013 no Latvijas ir aicināti SMU „PAFF” (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija) un SMU „Borboleta” (Rīgas Valsts 3. ģimnāzija), pārējie 4 SMU, kuri iesūtīja video ir aicināti piedalīties Starptautiskajā SMU Festivālā, kurš norisināsies jau šī gada aprīlī.

Kā arī neizmirstiet par iespēju pieteikties tikai dalībai pašā gadatirgū.

No 18. februāra līdz 1. martam, Skolēnu mācību uzņēmumiem no Latvijas ir iespēja pieteikties dalībai gadatirgū (bez vērtēšanas, tikai stenda vieta, kur tirgot). Vietu skaits ir ierobežots un ir atkarīgs no brīvajām vietām.

Stenda sepcifikācija atrodama šeit.

Gadatirgus norisisināsies modes un izklaides centrā Rīga Plaza, 14. martā  no plkst. 08:00 (stendu iekārtošana) līdz 18:00 (stendu novākšana).

Dalības maksa:  15.00 LVL stenda īres izmaksa, papildus 2.00 LVL/pers. par ēdināšanu.

Pieteikšanās šeit līdz 1. martam.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru