02.05.2013

Eiropas JA TITAN biznesa simulācijas spēles trešajā kārtā iekļuvušas divas komandas no Madonas!

Eiropas biznesa simulācijas JA TITAN spēles trešajā kārtā iekļuvušas divas Latvijas komandas, bet spēles nacionālais fināls un izglītojošs seminārs par eksporta iespējām notiks 13.jūnijā Rīgas Biznesa skolā Rīgā.

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA–YE Latvija) sadarbībā ar RTU Rīgas Biznesa skolu janvāra sākumā aicināja Latvijas vidusskolēnus iesaistīties Junior Achievment – Young Enteprise Europe organizētajā biznesa simulācijas spēlē Virtual Business Challange 2013.

Šogad spēlē kopumā startēja 1488 skolēni, pārstāvot 514 komandas no 12 Eiropas valstīm. Sacensību pirmajā kārtā piedalījās 51 komanda no Latvijas, bet iespēju cīnīties par lielāko virtuālo tirgus daļu 2. raundā no Latvijas ieguva 23 komandas. Spēles turpinājums bija spraigs, un spēles trešajā kārtā iespēju cīnīties tālāk ieguva divas komandas no Latvijas – Sneaky Fox un GrumpyZombies. Abas komandas pārstāv Madonas pilsētas 1.vidusskolu un tās darbojas skolotājas Valtras Stangaines vadībā. Sneaky Fox dalībnieki ir Rūdolfs Kļaviņš un Edgars Kāposts, savukārt GrumpyZombies pārstāv Artūrs Šteins un Jānis Kukārs. Šobrīd skolēni jau ir iesaistījušies spēles trešajā raundā, lai cīnītos par iekļūšanu finālā Virtual Business Challenge 2013 Eiropas līmenī.  

RTU Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors Claudio A.Rivera atzīst: "TITAN biznesa stratēģiskā spēle ir  lieliska iespēja jauniešiem apgūt ekonomiku un biznesa vadību ar simulācijas spēles palīdzību starptautiskā atmosfērā, kā arī smelties lielisku pieredzi un paplašināt savu redzesloku. Šobrīd Latvijai vajag daudz jaunu un enerģijas pilnu uzņēmēju. Esam priecīgi par jauniešu lielo interesi iejusties uzņēmuma vadītāja lomā un pārbaudīt sevi virtuālā uzņēmuma vadīšanā!”


Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru