16.05.2013

Apbalvoti reklāmu konkursa „Cita Holivuda” laureāti

HTML Online Editor Sample

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija un Swedbank organizētās „Jauno uzņēmēju dienas 2013” ietvaros apbalvoti radošo reklāmu konkursa „Cita Holivuda” uzvarētāji.

Šogad reklāmu konkursā „Cita Holivuda” kopumā tika saņemti 386 darbi. Skolēni veidoja radošas reklāmas konkrētam uzņēmumam un mācījās izmantot vispāratzītus mārketinga modeļus un tirgus izpētes metodes uzņēmuma darbības analīzē.

AS „Latvijas valsts meži” uzdevums bija izveidot reklāmas saukli un skici vides reklāmas plakātam, kurš popularizētu aktīvu atpūtu Latvijas valsts mežos. Šim uzdevumam tika iesūtīti 140 darbi, no kuriem labākais šovasar būs redzams EuroAWK videsreklāmas stendos Latvijas pilsētās. Laimīgā uzvarētāja ir Alise Pētersone no Mārupes vidusskolas. Latvijas valsts meži sveica arī zīmējumu konkursa „Iestādi savu koku!” laureātus sākumskolas grupā. Konkursā 1.vietu ieguva Linda Konošķe no Īslīces vidusskolas 4a.klases.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas reklāmas uzdevumā 5.-12.klašu skolēniem piedalījās 28 jaunieši. CSDD  uzdevums bija izveidot sociālo reklāmu – video par drošības jostu lietošanas nozīmi. Laureāti balvā ieguva izbraucienu ar kartingu, bet labākos darbus CSDD publicēs sociālajos tīklos.

5.-9.klašu grupā uzvarētāji ir Paula Tīruma no Kuldīgas Centra vidusskolas,Kaspars Eiduks kopā ar Reini Sprindžu no Varakļānu vidusskolas un Ieva Ērgle kopā ar Sabīni Briedi un Kristu Otmani no Rojas vidusskolas. Savukārt 10.-12.klašu grupā uzvarēji ir Artūrs Šulbergs kopā ar Mārtiņu Egli no Mārupes vidusskolas, Alvils Melderis kopā ar Kristīni Ozoliņu no Rīgas valsts 2.ģimnāzijas, Kristīne Brante no privātskolas „Patnis”,Lana Lāce no Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas, Gundega Tupiņa kopā ar Sabīni Jansoni un Airitu Mileiku – Plūmi no Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas, Laura Spirģe kopā ar Megiju Krūmiņu un Lauru Šliseri no Liepājas Valsts tehnikuma. Šajā konkursā tika sumināti arī CSDD radošā uzdevuma 1.-4.klašu skolēni par labākajiem satiksmes drošības zīmējumiem konkursā „Ceļo droši!”.

136 darbus saņēma Coca-Cola Hellenic Latvia reklāmas uzdevums, kas aicināja izveidot reklāmu NESTEA mazkaloriju zaļās tējas dzērienam ar dabīgas izcelsmes saldinātāju, kas iegūts no stēvijas lapām. 1.vietā – Alvils Bijons, Rīgas Teikas vidusskola, 2.vietā – Sabīne Lokmane, Limbažu 3. vidusskola, bet 3.vietā – Olita Lūse, Madonas Valsts ģimnāzija. Laureāti dāvanā saņēma Ipod nanos.

Tallink Latvija savā konkursa uzdevumā aicināja jauniešus reklamēt klases piedzīvojumu – ceļojumu ar kruīza kuģi uz Stokholmu. Kopumā konkursam tika iesūtīti 57 darbi, un trīs labāko darbu autori balvā saņēma jūras ceļojumu uz Stokholmu. 1.vietu konkursā ieguva Viktorija Zaharova un Viktorija Segliņa no Rīgas valsts 3.ģimnāzijas, godpilnajā 2.vietā ierindojās Ričards Zīlīte un Lelde Rolava no Kuldīgas Centra vidusskolas, bet 3.vietā – Kristiāna Bumbiere un Agris Upenieks no Rīgas valsts 3. ģimnāzijas.

Interneta bibliotēka Atlants.lv aicināja izdomāt reklāmas kampaņu ikgadējam zinātniski pētniecisko darbu konkursam un saņēma 11 pieteikumus. Laureāti – Ernests Bolmanis no Garozas pamatskolas un Annija Strode no Varakļānu vidusskolas.

Portāla Draugiem.lv, JA-YE Latvija un Swedbank reklāmas uzdevumā izveidot reklāmas kampaņas konceptu (ideju, saukļus un skices) interneta reklāmai sociālajos tīklos, kas reklamē kāda skolēnu mācību uzņēmuma konkrētu produktu vai pakalpojumu,

Konkursā uzvarēja Kristaps Ieleja un Imants Strumskis no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, 2.vietu ieguva Dagnija Bērziņa no Rīgas valsts 3. ģimnāzijas, bet 3.vieta - Zanei Stepanovai, Annai Bivbānei, Linda Lasmanei un Inetai Kronbergai no Skrundas vidusskolas.

Konkursa "Cita Holivuda" LAUREĀTU SARAKSTS.

Konkursa "Radošs un uzņēmīgs" LAUREĀTU SARAKSTS.

Pasākumā tika apbalvoti arī JA-YE Latvija Biznesa pasaku konkursa labāko darbu autori (LAUREĀTU SARAKSTS PIEEJAMS ŠEIT) Kopumā 420 biznesa pasakas šogad lasīja un izvērtēja Labklājības ministrija un Izglītības un zinātnes ministrija, Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka un portāls mammām.lv/tētiem.lv. visi pasaku vērtētāji pasniedza savas simpātiju balvas, taču uzvarētājs Aleksis Krallišs no Berģu mūzikas un mākslas skolas 8.klases dāvanā saņēma jūras ceļojumu uz Stokholmu no Tallink Latvija.

„Jauno uzņēmēju dienā 2013” tika noskaidroti arī šī gada Skolēnu mācību uzņēmumu programmas uzvarētāji. Uz Eiropas līmeņa finālu Londonā dosies ceļošanai īpaši piemērotu spilvenu ražotāji no Madonas – SMU Dream Sleep.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru