06.09.2013

JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola 2013

HTML Online Editor Sample

Ielūdzam Jūs  uz «JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skolu 2013»!

 

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) sadarbībā ar Swedbank aicina Latvijas skolēnus, skolotājus un skolu direktorus uz semināru «JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola 2013».

 

Ikgadējais JA-YE Latvija ievadsemināru cikls šogad uzlabots pēc «mācies darot» principa – semināra dalībnieki varēs ne tikai uzzināt par JA-YE Latvija programmu jaunumiem, bet arī paši apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un karjeru saistītas prasmes radošajās darbnīcās.

Uzņēmēji iedvesmos dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem, Skolēnu mācību uzņēmumu dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus no programmas, bet JA-YE Latvija pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau vidusskolā, kā arī iespējām piedalīties dažādos konkursos. Skolotājiem paredzēta tikšanās ar JA-YE Latvija programmu direktori Ingu Bolmani, lai izzinātu iespējas JA-YE Latvija programmas efektīvi integrēt mācību procesā.

 

Karjeras izglītības darbnīcā uzzināsiet, kā likt pamatus veiksmīgai karjerai jau skolas laikā – kas notiek darba intervijā, cik var nopelnīt Latvijā un ko vislabāk ēnot „Ēnu dienā”, kas notiks 12.februārī visā Latvijā.

Biznesa ideju ģenerēšanas darbnīcasniegs iespēju kopā ar Rīgas Biznesa skolas ekspertiem radīt inovatīvas un realizējamas biznesa idejas savam skolēnu mācību uzņēmumam, lai pēc tam gūtu praktisku uzņēmējdarbības pieredzi!

TITAN darbnīcā īpaša iespēja datormīļiem apgūt uzņēmējdarbību un stratēģisko domāšanu, neatejot no datora – biznesa simulācijas spēlē TITAN! Nāc un uzzini, kā to spēlēt un kāda ir galvenā balva Latvijas uzvarētājiem!

Mārketinga darbnīcāuzzināsiet un paši radīsiet radošas un pārsteidzošas idejas, kas noderēs skolēnu mācību uzņēmuma produkta reklamēšanai! Uzzināsiet arī vairāk par AS Latvijas Valsts meži sociālās reklāmas plakātu konkursu, kurā uzvarētāja darbs tiks izvietots reklāmas stendos visā Latvijā!

 

Reģionālo ievadsemināru laikā JA-YE Latvija aicina novada domes pārstāvjus un reģionu uzņēmējus uz sarunu par praktiskās uzņēmējdarbības nozīmi reģionu attīstībā. Aicināsim arī reģionālo mediju pārstāvjus atspoguļot šo pasākumu medijos.

 

HTML Online Editor Sample

«JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola 2013» viesosies:

20.09.2013. KULDĪGĀ, Kuldīgas centra vidusskolā PIETEIKTIES  PROGRAMMA

23.09.2013. ALŪKSNĒ, E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā PIETEIKTIES PROGRAMMA

01.10.2013. RĒZEKNĒ, Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādē "Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā”  ZEIMUĻSPIETEIKTIES PROGRAMMA

HTML Online Editor Sample

08.10.2013. RĪGĀ, MULTIKINO, 7.auditorija, T/C RIGA PLAZA, Mūkusalas ielā 71, Rīgā PIETEIKTIES PROGRAMMA

Pārējās norises  vietas precizēsim līdz oktobra beigām. Bet viesosimies visos Latvijas reģionos!

Tiekamies!

 

 

Uzziņām:

JA-YE Latvija projektu koordinatore Anna Gruzinska
Tālrunis: 26336345, E-pasts: anna@jal.lv


Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru