03.10.2013

JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola 2013 seminārs RĪGĀ UN VALMIERĀ

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) sadarbībā ar Swedbank aicina Latvijas skolēnus, skolotājus un skolu direktorus uz semināru «JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola 2013».

Ikgadējais JA-YE Latvija ievadsemināru cikls šogad uzlabots pēc «mācies darot» principa – semināra dalībnieki varēs ne tikai uzzināt par JA-YE Latvija programmu jaunumiem, bet arī paši apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un karjeru saistītas prasmes radošajās darbnīcās.

Uzņēmēji iedvesmos dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem un sniegs padomus kā izveidot veiksmīgu un iedvesmojošu zīmolu. Dalīsies šokējošos paņēmienos - kā uzsākt biznesu krīzes laikā, kā kļūt par savas jomas līderiem un kā iekarot pasaules riteņbraucēju sirdis. Skolēnu mācību uzņēmumu dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus no programmas, bet JA-YE Latvija pārstāvji pastāstīs par iespēju uzsākt uzņēmējdarbību jau vidusskolā, kā arī iespējām piedalīties dažādos konkursos. Skolotājiem paredzēta tikšanās ar JA-YE Latvija programmu direktori Ingu Bolmani, lai uzzinātu iespējas kā JA-YE Latvija programmas efektīvi integrēt mācību procesā.

 

RĪGĀ

08.10.2013.  MULTIKINO, 7.auditorija, T/C RIGA PLAZA, Mūkusalas ielā 71, Rīgā PIETEIKTIES PROGRAMMA

SMU Biznesa ideju ģenerēšanas darbnīcā RTU Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors Claudio A. Riverasniegs noderīgus padomus un jums būs iespēja radīt inovatīvas un realizējamas biznesa idejas savam skolēnu mācību uzņēmumam, kas palīdzēs pēc tam gūt praktisku uzņēmējdarbības pieredzi!

Mārketinga darbnīcās, kas pirmo reizi norisināsies šādā formātā, uzzināsiet kā un paši radīsiet radošas un pārsteidzošas idejas, kas noderēs skolēnu mācību uzņēmuma produkta reklamēšanai, kā arī sadarbībā ar t/c Rīga Plaza veikaliem Jums  būs iespēja izjust īstu sadarbību ar uzņēmējiem, analizēt reklāmu efektivitāti un varbūt pat izjust panākumiem pilnas darba intervijas garšu! Uzzināsiet arī vairāk par AS Latvijas Valsts meži sociālās reklāmas plakātu konkursu, kurā uzvarētāja darbs tiks izvietots reklāmas stendos visā Latvijā!

 

VALMIERĀ

21.10.2013.Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā, Zvaigžņu ielā 4, Valmierā PIETEIKTIES PROGRAMMA

Karjeras izglītības darbnīcā uzzināsiet, kā likt pamatus veiksmīgai karjerai jau skolas laikā – kas notiek darba intervijā, cik var nopelnīt Latvijā un ko vislabāk ēnot „Ēnu dienā”, kas notiks 12.februārī visā Latvijā.

Biznesa ideju ģenerēšanas darbnīca sniegs iespēju kopā ar Rīgas Biznesa skolas ekspertiem radīt inovatīvas un realizējamas biznesa idejas savam skolēnu mācību uzņēmumam, lai pēc tam gūtu praktisku uzņēmējdarbības pieredzi!

TITAN darbnīcā īpaša iespēja datormīļiem apgūt uzņēmējdarbību un stratēģisko domāšanu, neatejot no datora – biznesa simulācijas spēlē TITAN! Nāc un uzzini, kā to spēlēt un kāda ir galvenā balva Latvijas uzvarētājiem!

Mārketinga darbnīcā uzzināsiet un paši radīsiet radošas un pārsteidzošas idejas, kas noderēs skolēnu mācību uzņēmuma produkta reklamēšanai! Uzzināsiet arī vairāk par AS Latvijas Valsts meži sociālās reklāmas plakātu konkursu, kurā uzvarētāja darbs tiks izvietots reklāmas stendos visā Latvijā!

 

Pārējās norises vietas precizēsim līdz oktobra beigām. Bet viesosimies visos Latvijas reģionos!

Tiekamies!

 

Uzziņām:

JA-YE Latvija projektu koordinatore Anna Gruzinska
Tālrunis: 26336345, E-pasts: anna@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru