22.10.2013

Vai esi gatavs uzdrīkstēties realizēt savu IT ideju?

HTML Online Editor Sample

Vai esi gatavs uzdrīkstēties realizēt  savu IT ideju?

 

Jaunas telefonu aplikācijas, virtuālas datorspēles, datorprogrammas, kas atvieglo dzīvi un IT projekti, kas sajūsmina?Junior Achievement – Young Enterprise Latvija Absolventu apvienība aicina Latvijas vidusskolu jauniešus uz IT ideju attīstīšanas 24 stundu interaktīvu semināru „1440 min Ideju Izaicinājums”, kas norisināsies 8. - 9. novembrī Biznesa augstskolā Turība. PROGRAMMA

Projekta „1440 min Ideju Izaicinājums” mērķis ir inovatīvas uzņēmējdarbības attīstības sekmēšana Latvijā, kam piemīt izaugsmes potenciāls.

Projekta galvenā ideja ir dot iespēju informācijas tehnoloģijās ieinteresētiem jauniešiem 24 stundu laikā pilnveidot savu biznesa ideju IT jomā, saņemot atbalstu no Draugiem.lv un IT ekspertu pavadībā apgūstot programmēšanas iemaņas, lai pēc tam attīstītu savu IT biznesa ideju Skolēnu mācību uzņēmumu programmā.

Aicinām jaunos datorspeciālistus, programmētājus un vienkārši datormīļus no visas Latvijas izveidot 2 – 3 domubiedru komandu un pieteikt savu radošo IT ideju, lai kopīgiem spēkiem realizētu tehniskās programmēšanas fāzes, kā arī mācītos pārdot ideju un veidot biznesa konceptu. Ļoti iespējams, ka Tava aizraušanās var pārtapt idejā, kas nākotnē nesīs peļņu!

Aizpildi pieteikumu, apraksti plānoto ideju, kuru semināra laikā gribētu attīstīt, un tiekamies! Pieteikumus gaidīsim līdz 5. novembrim. Pasteidzies – vietu skaits ir ierobežots! PIETEIKUMA ANKETA

Projekts „1440 min Ideju Izaicinājums” tiek realizēts  ar Eiropas Komisijas finansiālu atbalstu programmas “Jaunatne darbībā” ietvaros.

Uzziņām:

Projekta „1440 min Ideju Izaicinājums” koordinatore Anna Gruzinska
Tālrunis: 26336345, E-pasts: anna@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru