06.11.2013

Biznesa izaicinājums!

Ideju pilnais vidusskolēn, vai esi kādreiz domājis, kā nopelnīt pirmo miljonu? Tev ir oriģināla ideja/produkts, un vēlies noskaidrot, vai klients būs ieinteresēts to pirkt? Jā? Tad Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes (RTU IEVF) organizētais „Biznesa izaicinājums” domāts tieši Tev!

13. novembrī RTU galvenajā ēkā Kaļķu ielā 1 no plkst. 9:30 norisināsies konkurss vidusskolēniem, kas atraktīvā veidā piedāvā iespēju topošajiem uzņēmējiem un līderiem attīstīt biznesa idejas un tās pārdot klientam, tā pilnveidojot radošās spējas un prasmi strādāt komandā.

Lai piedalītos „Biznesa izaicinājumā”, Tev vajadzīga 4-5 cilvēku komanda, kas spēj veiksmīgi darboties, pārdodot produktu, grib uzzināt vairāk par uzņēmējdarbību un vēlas labi pavadīt laiku.

Kas komandai jādara?

·      Sagatavojiet reāla biznesa ideju – produktu;

·      Līdz 11. novembrim piesakiet savu komandu www.ievfsp.lv;

·      Sagaidiet apstiprinājumu;

·      Piedalieties „Biznesa izaicinājumā”!

Esiet starp labākajiem un saņemiet balvas no Ģertrūdes ielas teātra, Jaunā Rīgas teātra, Rīgas Improvizācijas teātra,  improvizācijas šova „Spiediens”, izdevniecības „Avots”, Simple Express, Ādažu Čipsiem, Fazer un Fantasy Park.

 

Konkursu atbalsta Junior Achievement Latvija.

Pieteikuma anketa: http://ej.uz/BI_pieteikuma_anketa

Vairāk informācijas meklē arī facebook: http://ej.uz/BiznesaIzaicinajums

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu  rita.repele@gmail.com   vai zvani 28709809.

 

Tiekamies „Biznesa izaicinājumā”!


Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru