06.11.2013

Aicinām Latvijas skolotājus pieteikties apmācībām uzņēmējdarbībā!

Aicinām Latvijas skolotājus pieteikties apmācībām uzņēmējdarbībā

Lai dotu zaļo gaismu jauniešu uzņēmējdarbībai, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar biznesa izglītības biedrību Junior Achievement – Young Enterprise Latvija un Swedbank aicina skolotājus uz divu dienu apmācību 21. – 22.novembrī praktiskās uzņēmējdarbības programmā „Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU)”.

Uz apmācību tiek aicināti progresīvi domājoši un uz attīstību vērsti Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo skolu skolotāji, kuri vēlas spodrināt savas zināšanas par praktiskās uzņēmējdarbības iespējām valstī. Īpaši aicinām pieteikties sociālo zinību priekšmeta mācībspēkus, komerczinību un ekonomikas skolotājus, kuriem nav priekšzināšanu skolēnu mācību uzņēmumu veidošanā, taču apmācība piemērota arī citu priekšmetu skolotājiem.

Lai kvalitatīvi apgūtu starptautiski pārbaudītas metodes jauniešu uzņēmējspēju attīstīšanā un gūtu jaunas idejas mācību procesa dažādošanā, apmācībā viesosies eksperti no Igaunijas, kuri jau vairākus gadus uzrādījuši labus rezultātus Eiropas Skolēnu mācību uzņēmumu konkursos. Aizvadītajā gadā Igaunijas skolēnu veidotais mācību uzņēmums „3 little pigs” izstrādāja zinātniskas šovprogrammas bērniem, atraktīvā veidā skaidrojot fizikas un ķīmijas likumsakarības, tā jau laikus ieinteresējot bērnus eksaktajās zinātnēs. Šovu jau noskatījušies tūkstošiem bērnu visā Igaunijā.

Apmācības dalībniekiem būs iespēja arī pašiem praktiski izzināt, kā tas ir – būt uzņēmējam, kā arī noklausīties dažādu ekspertu lekcijas par uzņēmējdarbības vidi un iespējām Latvijā. Skolotāji tiks aicināti iesaistīties diskusijā par uzņēmējspēju kompetences attīstīšanu skolās un tās nozīmi jauniešu izaugsmē.

Apmācība notiks pilnas divas dienas (21. un 22.novembrī) Rīgā, Swedbank galvenajā ēkā Saules Akmenī, Balasta dambī 1. Nakšņošana skolotājiem tiks nodrošināta četrzvaigžņu viesnīcā Maritim Park Hotel (Slokas ielā 1).

Dalība apmācībā, izdales materiāli, ēdināšana un naktsmītnes dalībniekiem ir BEZ MAKSAS!

Vietu skaits ierobežots! Pieteikšanās apmācībai līdz 15.11.2013. PIETEIKTIES

 

Pasākums tiek īstenots LIAA projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.
Semināru atbalsta JA-YE Latvija stratēģiskais partneris Swedbank.

Uzziņām:

JA-YE Latvija Programmu direktore Inga Bolmane

Kontakttālrunis: 22070040,E-pasts: inga@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru