07.11.2013

Reģionālie semināri "Jauno uzņēmēju diena" Liepājā

HTML Online Editor Sample

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija un Swedbank 14. novembrī Liepājā organizē reģionālos seminārus „Jauno uzņēmēju skola” vispārizglītojošo un profesionālo skolu skolotājiem un skolēniem. Seminārā būs iespēja uzzināt par praktiskās uzņēmējdarbības izglītības iespējām un apgūt svarīgākos soļus skolēnu mācību uzņēmumu veidošanā.

Pieteikties semināram aicināti skolotāji kopā ar saviem skolēniem ar vai bez priekšzināšanām Skolēnu mācību uzņēmumu programmas realizēšanā! Vietu skaits ierobežots! Pieteikšanās līdz 13. novembra 16:00!

Semināros piedalīsies vieslektori no Latvijas vadošajām augstskolām, iepazīstinot ar uzņēmējdarbības aktualitātēm Latvijā un Eiropā. RTU Rīgas biznesa skolas ekspertu vadībā notiks biznesa ideju radīšanas darbnīca, būs iespēja arī apgūt biznesa vadības simulācijas spēli TITAN.

Savā pieredzē dalīsies un uz interesentu jautājumiem atbildēs jauni un veiksmīgi uzņēmēji.

Semināru mērķis ir sekmēt inovatīvas uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, kam piemīt izaugsmes potenciāls, kā arī informēt skolotājus un jauniešus par praktisku uzņēmējdarbības apguves iespēju skolas laikā, iesaistoties Junior Achievement – Young Enterprise Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmā. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus, pilnveidojot saziņas un sadarbības prasmes, radošumu, finanšu prasmes un attīstot uzņēmējspējas. Tāpat seminārātiks aktualizēta uzņēmējspēju nozīme mūsdienu darba tirgū.

 

PIETEIKTIES semināram Liepājā, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola,Rīgas iela 50

Semināra PROGRAMMA


                                                                                             JA-YE Latvija projektu koordinatore Danuta Jasmane

Tālrunis: 29103079, E-pasts: danuta@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru