11.02.2014

Aicinām iejusties reklāmas veidotāja ādā

Aicinām iejusties reklāmas veidotāja ādā

Līdz 28.martam JA-YE Latvija dalībskolu 10. – 12.klašu skolēni aicināti elektroniski iesniegt konkursa darbus biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija un AS Latvijas Valsts meži organizētajam sociālās vides reklāmas konkursam.

Vidusskolēniem jāizstrādā reklāmas sauklis un skice vides plakātam, kas Latvijas ģimenēm un jauniešiem atgādinātu par Latviju kā mežu lielvalsti – zemi, kurā vairāk kā pusi teritorijas sedz meži.

Mežu platības pēdējā gadsimta laikā ir vairāk nekā dubultojušās. Šobrīd Latvija ir ceturtā mežainākā valsts Eiropā – uz vienu iedzīvotāju Latvijā ir 1.28 hektāri meža. AS Latvijas valsts meži pamatuzdevums ir sniegt īpašniekam un sabiedrībai lielāko vērtību, ko var radīt ilgtspējīga meža īpašuma apsaimniekošana, ar savu ieguldījumu veicinot sakārtotas dabas, sociālās un biznesa vides izveidi. Savukārt konkursa organizators biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija nodrošina biznesa izglītību Latvijas skolās.

„Esam priecīgi jau vairākus gadus ar šī konkursa palīdzību dot iespēju jauniešiem iepazīt mārketingu nemākslotā  vidē – saņemt reāla „klienta” uzdevumu analizēt mērķauditoriju un tās vajadzības, radoši izpausties un nākt klajā ar reklāmas ideju, lai rezultātā savu darbu ieraudzītu reklāmas stendos visā Latvijā. Jo vairāk sasaistīsim skolēnu gūtās zināšanas ar pielietojumu dzīvē, jo lielāks būs jauniešu entuziasms mācībās!” uzskata JA-YE Latvija mārketinga vadītāja Sintija Lase.

Konkursa darbus izvērtēs AS Latvijas valsts meži pārstāvji, no kuriem viens labākais tiks pārvērsts īstā reklāmas kampaņā un sadarbībā ar SIA EuroAWK izvietots reklāmas stendos sabiedriskā transporta pieturās visā Latvijā. Līdzīgs konkurss noritēja arī aizvadītajos gados, un uzvarētāju darbi priecēja dažādu Latvijas pilsētu iedzīvotāju acis visas vasaras garumā. Šogad uzvarētāja apbalvošana notiks 16.maijā „JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju dienas” ietvaros.

Vides reklāmas konkursa mērķis ir veidot jauniešu izpratni par mežu, sekmēt skolēnu radošās domāšanas attīstību, kā arī palīdzēt gūt praktiskas iemaņas reklāmas veidošanā.

Vairāk informācijas un konkursa nolikums šeit.

Uzziņām:

Zane Vasiļjeva

JA-YE Latvija projektu kooridinatore

T.: 20200958, E-pasts: zane@jal.lv

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru