07.09.2010

Skolēn, izbaudi uzvaras garšu – esi uzņēmējs jau tagad!

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Latvija (JAL), sadarbībā ar Swedbank, aicina Tevi izveidot savu Skolēnu Mācību Uzņēmumu (SMU)! Piedaloties SMU programmā, Tev tiek dota iespēja praktiskā veidā jau skolas laikā apgūt visas nepieciešamās zināšanas, lai pēc skolas absolvēšanas varētu nodibināt reālu uzņēmumu!
Lai atvieglotu SMU dibināšanu, esam izveidojuši arī īpašu SMU mājas lapu – www.smu.lv, kurā pieejama informācija par SMU programmu un SMU dibināšanu, kā arī tiek piedāvāta iespēja on-line pieteikties semināriem, gadatirgiem – izstādēm, un saņemt biznesa konsultācijas, kā arī izveidot sava SMU produkcijas katalogu. Šajā lapā Tev ir iespēja iegūt arī biznesa idejas sava SMU darbībai, kā arī apskatīties foto no SMU pasākumiem.
Darbojoties Skolēnu Mācību Uzņēmumu programmā, Tu iegūsi:
  1. Zināšanas uzņēmējdarbībā!
  2. Pārdošanas un prezentācijas prasmes!
  3. Zināšanas par finanšu analīzi, mārketingu un grāmatvedību!
  4. Prasmi darboties komandā!
  5. Starptautisku pieredzi!
  6. Iespēju iegūt īpašu Sertifikātu, ar kuru saņemsi priekšrocības iestājoties vairākās augstskolās!
  7. Savu pirmo peļņu!
  8. Uzvaras garšu!

Tev tiek dota iespēja piedalīties arī dažādos konkursos mājas lapā draugiem.lv/smu!

Mācies darot! Aicinām reģistrēt savu SMU līdz 1.decembrim!

No Skolēnu Mācību Uzņēmuma līdz reālam biznesam!

Katru gadu Latvijā Skolēnu Mācību Uzņēmumu programmā piedalās vairāk nekā 1000 skolēnu, lai gūtu pirmās praktiskās iemaņas sava uzņēmuma dibināšanā un vadīšanā. SMU programmas mērķis ir jaunas uzņēmēju paaudzes veidošana, mācību procesā sasaistot teorētiskās zināšanas ar praksi.  Latvijā 2009./2010. mācību gadā tika nodibināts vairāk nekā 200 Skolēnu Mācību Uzņēmumu visos Latvijas reģionos.
Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru