13.03.2014

Starptautiskais Skolēnu mācību uzņēmumu festivals 2014

Starptautiskais Skolēnu mācību uzņēmumu festivals 2014

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija jau sesto reizi organizē Starptautisko Skolēnu mācību uzņēmumu festivālu, kas norisināsies no 7. līdz 9.aprīlim modes un izklaides centrā Rīga Plaza. No Latvijas festivālā piedalīsies 15 Skolēnu mācību uzņēmumi, kas ieguvuši ceļazīmes.   

Starptautiskais SMU festivāls 2014 tiek īstenots LIAA projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu atbalsta JA-YE Latvija stratēģiskais partneris Swedbank, modes un izklaides centrs Rīga Plaza un Biznesa augstskola Turība.

Festivālā vairāk kā 80 Skolēnu mācību uzņēmumi no 15 dažādām valstīm sacentīsies par labākā Skolēnu mācību uzņēmuma titulu, kā arī varēs iepazīties ar citu valstu topošajiem uzņēmējiem un viņu biznesa idejām! Ar festivāla programma iepazīties šeit un ar dalības noteikumiem – šeit (JOINING INSTRUCTIONS).

SMU, kas jau ieguvuši ceļazīmi dalībai Starptautiskajā SMU festivālā, līdz 17.martam jāaizpilda:

1.     SMU un dalībnieku informācija

2.     Jāaugšupielādē video un logo, kas reprezentē SMU un produkciju – Video un Logo augšupielāde (video parametri ir iekļauti linkā)

JA-YE Latvija piedāvā iespēju vēl 2 SMU konkursa kārtā iegūt ceļazīmi uz festivālu. Pieteikšanās līdz 14.marta plkst. 16:00, aizpildot PIETEIKUMU

Starptautiskā Skolēnu mācību uzņēmumu festivāla 2014 programma

Jautājumu gadījumā sazināties ar JA-YE Latvija projektu koordinatori Danutu Jasmani (danuta@jal.lv, 29103079)

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru