20.03.2014

JA-YE Latvija izsludina pieteikšanos Skolēnu mācību uzņēmumu valsts mēroga finālam

JA-YE Latvija sadarbībā ar LIAA un Swedbank aicina SMU programmas dalībniekus, kuri ir aktīvi darbojušies un attīsījuši savu Skolēnu mācību uzņēmumu šajā mācību gadā, pieteikties Valsts mēroga Skolēnu mācību uzņēmumu finālam pamatskolas un vidusskolas grupās, kas norisināsies šī gada 7. maijā.

Mērķis: uzņēmējdarbības mācīšana visās izglītības pakāpēs, centrējot uz skolēnu spēju attīstību praktiskā pasākumā - noticēt pašam sev, mācīties uzņemties atbildību, attīstīt radošumu.

SMU Valsts mēroga finālā piedalīsies līdz 20 SMU vidusskolu grupā un līdz 20 SMU pamatskolu grupā no visiem Latvijas reģioniem.  Kritēriji SMU atlasei Valsts mēroga finālam (iesūta elektronisku pieteikumu vadoties pēc JA-YE Latvijas izstrādātajiem kritērijiem: motivācijas un līdzšinējiem sasniegumiem).

Konkursa vērtēšanas SMU Valsts mēroga fināla posmi būs:

-izstādes stends;

-intervijas ar žūriju pie stendiem;

-biznesa prezentācijas(tikai vidusskolas SMU).

Pieteikšanās SMU valsts mēroga finālam ŠEIT līdz 17.aprīlim.

Jauno Uzņēmēju diena 2014 tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru