27.03.2014

Starptautiskās jauniešu organizācijas AIESEC Rīgas komiteja ir sākusi uzņemšanu starptautisko prakšu programmā

Starptautiskās jauniešu organizācijas AIESEC Rīgas komiteja ir sākusi uzņemšanu starptautisko prakšu programmā, kas sniedz iespēju studentiem un neseniem augstskolu absolventiem piedalīties brīvprātīgā darba un profesionālo prakšu programmā kādā no 124 pasaules valstīm.

 

AIESEC sniedz jauniešiem iespēju vasaras mēnešus izmantot lietderīgi un doties brīvprātīgā darba un starptautisko prakšu programmās. Pieteikšanās AIESEC piedāvātajām programmām sākas 17. martā un ilgst līdz 22. aprīlim. Lai izpētītu plašo piedāvājumu un pieteiktos praksei, ielūkojies organizācijas mājas lapā: http://lv.aiesec.org/students/global-citizen/.

 

AIESEC aicina apmeklēt arī informatīvos vakarus, kuros interesenti varēs iegūt detalizētāku informāciju par brīvprātīgā darba un profesionālo prakšu iespējām, kā arī rast atbildes uz sevi interesējošajiem jautājumiem. Informatīvie vakari notiks*:

 

18. martā plkst. 16:30, Raiņa bulvārī 19 (Latvijas Universitāte), 1. auditorijā (OPEN);

25. martā plkst. 18:30, Kaļķu ielā 1 (Rīgas Tehniskā universitāte), 219. kabinets;

26. martā plkst. 18:30, Skolas ielā 11 (Rīgas Biznesa skola), 304. telpa.

 

Brīvprātīgā darba programma sniedz iespēju piedalīties dažādos vides un sociālajos projektos 6-8 nedēļu garumā, izglītojot jauniešus par sociālajām problēmām, mācot valodas, vairojot toleranci un izpratni par dažādām kultūrām.

 

Kā norāda brīvprātīgā darba dalībnieki, iegūtā pieredze palīdz gan personīgajai izaugsmei, gan turpmākai karjerai, jo praksē iegūtās zināšanas, kā arī brīvprātīgajā darbā apgūtās prasmes un izrādītā iniciatīva, mūsdienās tiek augstu vērtēta darba tirgū.

 

AIESEC ir pasaulē lielākā jauniešu organizācija, kas aktīvi darbojas jau 65 gadus. Pašlaik organizācija ir pārstāvēta vairāk kā 2400 pasaules universitātēs 124 pasaules valstīs un sniedz jauniešiem iespēju atklāt un īstenot savu potenciālu. Ar AIESEC palīdzību jaunieši var atrast prakses vietas ārzemēs, attīstīt savu līdera potenciālu, paplašināt savu redzesloku, izveidot savu personīgo kontaktu tīklu, izprast savus nākotnes mērķus un potenciālo darbības virzienu.

 

*Informatīvais vakars notiks angļu valodā

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru