13.05.2014

Ielūdzam Jūs uz «JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skolu 2014»!

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) aicina skolēnus un skolotājus visā Latvijā iesaistīties praktiskās uzņēmējdarbības izglītības programmā un nākamajā mācību gadā kopīgi pārspēt šī gada rekordu – 711 nodibinātus skolēnu mācību uzņēmumus (SMU), kas šobrīd ir lielākais SMU skaits programmas vēsturē.

JA-YE Latvija kopā ar sadarbības partneriem maijā realizē interaktīvu reģionālo semināru ciklu «Jauno uzņēmēju skola», lai dotu iespēju jauniešiem un skolotājiem spert pirmos soļus uzņēmējdarbībā. 13.maijā «Jauno uzņēmēju skola» viesojas Ventspilī un Ugālē, 14.maijā – Līvānos un Daugavpilī, 20.maijā – Zaļeniekos, 21.maijā – Ogrē un 22.maijā – Pļaviņās un Cesvainē.

«JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola» ir vienas dienas seminārs, kurā jaunieši un skolotāji var uzzināt par praktiskās uzņēmējdarbības izglītības iespējām Latvijas skolās, skolēnu mācību uzņēmmu programmas norisi un skolēnu – topošo uzņēmēju veiksmes stāstus. «JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skolā» būs iespēja arī dzirdēt drosmīgu un pieredzējušu uzņēmēju pieredzes stāstus uzņēmējdarbībā, kā arī radošā darbnīcā pašiem izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā, radot un attīstot inovatīvas biznesa idejas kopā ar RTU Rīgas biznesa skolas ekspertiem. Semināros piedalīsies arī vieslektori no biznesa augstskolas Turība un Banku augstskolas, iepazīstinot ar uzņēmējdarbības aktualitātēm reģionā. Savā pieredzē dalīsies un uz skolēnu jautājumiem atbildēs jauni un veiksmīgi uzņēmēji, JA-YE Latvija organizācijas darbinieki un praktiskās uzņēmējdarbības programmu absolventi.

Jau aizvadītajā rudenī «JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola» viesojās dažādās Latvijas pilsētās, dažu nedēļu laikā uzņēmējdarbības izglītības aktivitātēs iesaistot vairāk nekā tūkstoš skolēnu un skolotāju visā Latvijā. Maijā uzņēmējdarbības izglītības tūre Latvijas reģionos turpinās.  

«JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skolas» mērķis ir sekmēt inovatīvas uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, kam piemīt izaugsmes potenciāls, kā arī informēt skolotājus un jauniešus par praktisku uzņēmējdarbības apguves iespēju skolas laikā, iesaistoties Junior Achievement – Young Enterprise Latvija Skolēnu mācību uzņēmumu programmā un dibinot  skolēnu mācību uzņēmumu. SMU programmas ietvaros skolēni mācību nolūkos ražo un pārdod preces vai pakalpojumus, pilnveido saziņas un sadarbības prasmes, attīsta radošumu, finanšu prasmes un uzņēmējspējas. Tāpat seminārā  tiks aktualizēta uzņēmējspēju nozīme mūsdienu darba tirgū.

Pasākumi tiek īstenoti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Uz Jauno uzņēmēju skolu aicina JA-YE Latvija stratēģiskais partneris Swedbank, Inbox.lv un Draugiem.lv.

«JA-YE Latvija Jauno uzņēmēju skola 2014» viesosies:

13. maijs- Ugāle, Semināra programma, PIETEIKTIES SEMINĀRAM

13. maijs- Ventspils, Semināra programma, PIETEIKTIES SEMINĀRAM

14. maijs- Daugavpils, Semināra programma, PIETEIKTIES SEMINĀRAM

14. maijs- Līvāni, Semināra programma, PIETEIKTIES SEMINĀRAM

20. maijs- Zaļenieki, Semināra programma, PIETEIKTIES SEMINĀRAM

21. maijs- Ogre, Semināra programma, PIETEIKTIES SEMINĀRAM

22. maijs- Cesvaine, Semināra programma, PIETEIKTIES SEMINĀRAM

22. maijs- Pļaviņas, Semināra programma, PIETEIKTIES SEMINĀRAM

 

Tiekamies!

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru