10.06.2014

JA-YE Latvija un Valsts prezidents suminās gada labākos ekonomikā

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA–YE Latvija) 18. jūnijā aicina uzņēmējdarbības izglītības programmu izcilniekus uz Iedvesmas konferenci – mārketinga semināru, kā arī klātienē vērot, kā valsts amatpersonas sumina gada labākos skolēnus un skolotājus ekonomikā un Gada Jauno uzņēmēju 2014.

JA-YE Latvija Iedvesmas konference – mārketinga seminārs norisināsies no plkst. 10:00 līdz 12:20 Rīgas Latviešu biedrības namā, un tajā uzstāsies šī gada Skolēnu mācību uzņēmumu Valsts mēroga fināla uzvarētāji SMUKoka tauriņi, par radošām mārketinga iespējām internetā stāstīs Draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks, bet par pārliecinātas pārdevēju komandas priekšrocībām stāstīs MoreSales Latvia direktore Dace Briede-Zālīte. Savā uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies arī JA-YE Latvija programmu absolvente un uzņēmuma CasaDiVanna dibinātāja Anata Balode, TV šova Firmas noslēpums uzvarētājs mūziķis un uzņēmējs Māris Plūme, kā arī leģendāro velosipēdu ražotnes SIA Ērenpreiss Original dibinātājs un vadītājs Toms Ērenpreiss.

JA-YE Latvija Iedvesmas konference – mārketinga seminārs tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu informatīvi atbalstaInbox.lv

Mēs esam gandarīti par šā gada dalībskolu pieaugumu, kā arī rekordlielo dibināto SMU skaitu, bet kopumā mums vēl ir tāls ceļš ejams, lai ikvienam skolēnam Latvijā nodrošinātu pieeju uzņēmējdarbības izglītībai. Tikai tā varam veicināt Latvijas labklājību,” norādaJA-YE Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

Pasākuma otrajā daļā svinīgā ceremonijā plkst. 13:25 kopā ar JA-YE Latvija vadību titula „Gada labākais ekonomikā” ieguvējus sveiks Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš, LR izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols, kā arī JA-YE Latvija stratēģiskā partnera – Swedbank – valdes priekšsēdētājs Māris Mančinskis. Ceremonijā tiks noskaidroti titulu „JA-YE Latvija Gada labākais skolotājs ekonomikā 2014” un &bdquoJA-YE Latvija Gada labākais skolēns ekonomikā 2014” ieguvēji, kā arī paziņots titula "JA-YE Latvija Gada Jaunais uzņēmējs 2014" ieguvējs.

Konkursa "Gada labākais ekonomikā" mērķis ir veicināt sabiedrības ieinteresētību par jauniešu un skolotāju uzņēmību darboties ekonomikas un uzņēmējdarbības jomās, sekmējot skolā gūto zināšanu izmantošanu dzīvē. Konkursa ietvaros JA–YE Latvija veicina sociāli atbildīgas sabiedrības un uzņēmēju veidošanos, kuri palīdz jauniešiem attīstīt uzņēmējspējas. Konkurss notiek jau 18 gadus un labākos skolēnus un skolotājus nominācijām ik gadu izvirza skolu pārstāvji. Saņemtos pieteikumus izvērtē neatkarīga žūrija, kuras sastāvā tradicionāli ir Rīgas Ekonomikas augstskolas, RTU Rīgas Biznesa skolas, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes, Biznesa augstskolas Turība, Vidzemes augstskolas un Daugavpils universitātes vadības pārstāvji.

 Nominācijā Gada labākais skolotājs ekonomikā 2014 izvirzīti

 Rita Straumīte, Īslīces vidusskola

 Dzintra Aploka, Jelgavas Spīdolas ģimnāzija

 Anda Gineite, Liepājas DA 5. vidusskola

 Santa Kazaka, Āgenskalna Valsts ģimnāzija

 Ieva Sebre, Talsu Valsts ģimnāzija

 Nominācijā Gada labākais skolēns ekonomikā 2014    izvirzīti:

 Annija Strode, Varakļānu vidusskola

 Madara Ivanova, Jelgavas Spīdolas ģimnāzija

 Mairis Gailums, Madonas Valsts ģimnāzija

 Kristaps Ieleja, Jēkabpils Agrobiznesa koledža

 Elīna Grantiņa, Jelgavas Spīdolas ģimnāzija

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru