09.07.2014

Informācija JA-YE Latvija dalībskolām!

Labdien, JA-YE Latvija dalībskola!

Sākot jau ar jūlija mēnesi ir iespēja slēgt JA-YE Latvija un skolas sadarbības līgumu par2014./2015. mācību gadu! Katrai JA-YE Latvija dalībskolai būs iespēja iepazīties ar 2014./2015. mācību gada programmu piedāvājumu, aktivitāšu kalendāruJA-YE Latvija un skolas sadarbības līgumu un Gada pārskatu par 2013./2014. gada veikumiem, saņemot tos pa pastu.
 
Svarīgi! Jaunā mācību gada sakumā (septembrī), reģistrācija JA-YE Latvija mājas lapā jāveic atkārtoti! Piekļuve JA-YE Latvija mācību materiāliem tiks sniegta JA-YE Latvija un skolas sadarbības līguma, 7. punkta Skolas pilnvarotās personas, minētajām personām (Skolas direktoram un 2 skolotājiem/konsultantiem), bet, ja skola vēlas piešķirt piekļuvi vairāk kā diviem savas skolas skolotājiem/konsultantiem, lūdzam pievienot līgumam brīvas formas sarakstu, norādot pārējo skolotāju/konsultantu Vārdu, Uzvārdu, kontaktālruni un e-pastu, kuriem tiks piešķirta piekļuve JA-YE Latvija mācību materiāliem. Šī informācija ir nepieciešama, lai reģistrācija noritētu korekti un tiktu apstiprināti tieši Jūsu skolas skolotāji/konsultanti.

2014./2015. mācību gada lojalitātes programmā iekļauto mācību iestāžu saraksts
 
 
Atgādinām, ka JA-YE Latvija un skolas sadarbības līgums katra jaunā mācību gada sākumā ir jāslēdz atkārtoti Šogad tiek piedāvāta iespēja slēgt līgumu arī uz trim mācību gadiem , tādējādi skolai nebūs nepieciešams 2014./2015.m.g, 2015./2016. m.g. un 2016./2017. m.g. slēgt  līgumu atkārtoti, katra jaunā mācību gada sākumā!  Slēdzot sadarbības līgumu par trim mācību gadiem , katra jaunā mācību gada sākumā (septembra mēnesī), skola saņems rēķinu, pamatojoties uz līguma nosacījumiem.
 
Vēlamies pateikties visām dalībskolām, kuras jau laicīgi ir iesūtījušas  JA-YE Latvija programmu īstenošanas gada atskaiti 2014, pamatojoties uz 2013./2014. m.g. JA-YE Latvija un skolas sadarbības līguma nosacījumiem 2.2.3. punktā! Tās skolas, kuras vēl nav to uzspējušas izdarīt, lūgums aizpildīt zemāk minētās formas līdz 1. augustam:
Elektroniska atskaites forma ŠEIT, atkaites formas augšuplāde un atkaites dati ŠEIT!

Atskaite ir pamats JA-YE Latvija Sertifikāta izsniegšanai!

 

Cerībā uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk,

JA-YE Latvija

Pieslēdzieties, lai pievienotu komentāru